سوغات گلدکست، استرالیا

یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در استرالیا,گلدکست می باشد.این شهر ساحلی روزانه مقصدی برای تورها شده است که سوغاتی های متنوع این شهر هم بسیار معروف و پر طرفدار می باشد که ما قصد داریم در این پست برای شما معرفی کنیم.

شما می توانید در گلدکست استرالیا بهترین سوغاتی ها را انتخاب کنید.پیشنهاد ما برای شما این است که محصولات بومی را به عنوان سوغاتی بخرید ,زیرا بعضی اکثر محصولات بومی به ارزان ترین قیمت شما می توانید در خود شهر بخرید و بسیار به یاد ماندنی می باشد.

سنگ اوپال

یکی از معروف ترین سوغاتی های استرالیا و خصوصا شهر گلدکست ,سنگ اوپال است.این سنگ تزیینی در رنگ های بی نظیری وجود دارد که بسیار زیبا می باشد.اگر قصد خرید سوغاتی گران قیمت و با ارزش دارید می توانید یک جفت گوشواره ساخته شده با طلای استرالیایی و اوپال بخرید.

بوت‌های Ugg

یکی از سوغاتی های معروف گلدکست بوت‌های Ugg می باشد که امروزه طرفدار خاص زیادی پیدا کرده است و در بازار های ایران بهترین بوت ها را به عنوان بوت گلدکلست می شناسند.

چرم کانگورو

اگر به دنبال خرید محصولات چرمی هستید از جمله جاکلیدی و کیف‌های کوچک پول و سکه گرفته تا کیف‌های دستی و حتی کت چرمی مناسب حتما در فروشگاه شهر گلدکست در بهترین جنس می توانید بخرید.بهترین چرم که کیفیت بسیار بالایی دارد,چرم کانگورو می باشد که در فروشگاه این شهر می توانید در انواع قیمت خریداری کنید.

اکالیپتوس

برندهای معروف لوازم ارایشی و بهداشتی استرالیا و گلدکست را می توان محصولات اکالیپوتوس نام برد.این محصولات که به عنوان سوغاتی گلدکست هم معروف می باشد از گیاهان بومی استرالیا تهیه می شود.

ماکادمیا یا فندق استرالیایی

از سوغاتی های غذایی و پر انرژی گلدکست مغز فندق یا ماکادمیا می باشد.شما می توانید شکلات‌هایی با مغز فندق که بسیار معروف می باشند را به عنوان سوغاتی گلدکست خریداری کنید.سوغاتی های خوشمزه دیگر گلدکست را که با عسل، ماکادمیای بوداده تهیه شده است ,تست کنید.

بومرنگ

یکی از سوغاتی های امروز استرالیا بومرنگ است.بومرنگ که در قدیم ابزاری برای شکار بوده است.امروز با تزیین در طرح های خاص و رنگارنگ تبدیل به سوغاتی شده است که شما می توانید آن را به عنوان نمادی از این شهر برای خود به یادگاری بخرید.

عروسک کوالا و کانگورو

اگر قصد خرید سوغاتی برای کودکان و دختر خانم ها دارید حتما از عروسک های کوالا و کانگورو بخرید.این عروسک در سایزهای مختلف در بازار های گلدکست بفروش می رسد.علاوه بر این عروسک ها می توانید مجسمه‌هایی به شکل کوالا و کانگورو که نمادی از حیات وحش استرالیا می باشد به عنوان سوغاتی خریداری کنید.

وجمیت

یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه گلدکست وجمیت می باشد.شما می توانید آن را با تست، بیسکوییت کراکر و انواع ساندویچ میل کنید.عطر و طغم وجمیت را حتما مزه کنید ,بسیار خوشمزه و عالی می باشد.

محصولات بهداشتی Aesop

اگر بستگان شما یا دوستان شما قبلا به استرالیا سفر کرده اند و در حال حاظر شما برای آنها بگویید که قصد سفر به استرالیا دارید ,حتما به شما محصولات بهداشتی Aesop را به عنوان سوغاتی بسیار خوب این کشور معرفی میکنند.شما که تور استرالیا را انتخاب کرده اید می توانید بهترین ها را برای خود رقم بزنید.یکی از محصولات خوب آرایشی بهداشتی در استرالیا که در فروشگاه های گلدکست هم می توانید خریداری کنید ژل‌های شست‌وشوی صورت و بدن، کرم‌های معطر برای کسانی که از خشکی پوست رنج می‌برند و ماسک‌های لایه‌بردار این برند معروف می باشد.

مطالب مرتبط