باغ گردشگری کیهانی اسکاتلند

باغ بزرگ گردشگری کیهانی که حدود۳۰ هکتار مساحت دارد در جنوب شرق اسکاتلند واقع شده است.باغ کیهانی ,یکی از باغ های زیبای جهان محسوب می شود که با طراح و معمار معروف ،چارلز جنکز و با کمک همسر خود خانم,مگی Maggie این باغ گردشگری را طراحی کرده اند.

اقای چارلز جنکز برای طرای این باغ از علم نجوم، زیست‌شناسی، ریاضیات و فلسفه استفاده کرده است که با استفاده از سنگ تراشیده ها و طراحی سیاه‌چاله‌ها و فرکتال ها توانسته فضای جدید در این باغ بوجود بیاورد.این باغ که در حال حاظر مقصد گردشگران زیادی شده است در قرن بیست و یکم این باغ استارت خورده است.

ساختار مارپیچ (ساختار مارپیچ DNA تا کهکشان‌ها) باعث شده است که بعضی مسائل ,ماننده اکتشافات DNA در این باغ انجام بگیرید .این مسائل باعث شده است که این باغ زیبا از همه نظر خوب به نظر بیاید و برای گردشگران و بازدید کنندگان از باغ یک گردش عالی به حساب بیاید.

 

اگر شما قصد سفر به مکان های دیدنی و تاریخی دارید ما برای شما بازدید از این باغ گردشگری پیشنهاد می دهیم زیرا این باغ (با دیدن تصاویر)بسیار زیبا طراحی شده است و با طراحی ها علمی و سبک های روز تکنولوژی و پیشرفته از همه لحاظ برای بازدید کنندگان جالب می باشد.

 

مطالب مرتبط