مکان های گردشگری رایگان در مسکو

اگر می خواهید به مسکو بروید و دوست دارید در هزینه هایتان حسابی صرفه جویی کنید بازدید از مکان های گردشگری زیر را فراموش نکنید چرا که نیازی نیست برای دیدار از آن ها ورودی پرداخت کنید

گشت رایگان مسکو

در مسکو شرکتی به نام گشت رایگان مسکو”  وجود دارد که امکان گشت پیاده را فراهم کرده و مکان های دیدنی را به شما نشان می دهد. برای همراهی کردن این تور پیاده نیازی نیست هزینه بپردازید.

 

گشت در میدان سرخ و مقبره‌ی لنین

میدان سرخ از مهم ترین جاذبه هایی است که در مسکو به شما معرفی می کنند چرا که دارای تاریخ هزار ساله ای است که می توانید رایگان از آن بهره مند شوید

 

کاوش تاریخ ادبیات در خانه موزه‌ی Gorky

به احتمال زیاد موزه ی Gorky را می شناسید. این موزه در سال ۱۹۳۱ به ماکسیم گورکی اهدا شده است. در این محل می توانید بدون هزینه نقاشی های زیبا و معماری و مجسمه ها را مشاهده کنید.

 

قدم زدن در باغ الکساندر

باغ الکساندر یکی از مهم ترین پارک ها و باغ هایی است که اهالی مسکو و توریست ها برای پیاده روی و قدم زدن در آن استفاده می کنند. از جمله چیزهایی که در باغ وجو دارد فواره ها و مجسمه هایی است که برای عموم دیدار رایگان آن ها آزاد است

 

گشت‌وگذار در زمین‌های Kolomenskoye

املاک باستانی در کنار رودخانه ی مسکو هم محلی مناسب برای کسانی است که قدم زدن را دوست دارند. در این محل یک کلیسا نیز دایر است که دیدار از آن هم رایگان است.

 

از تماشای کلیسای جامع Christ the Saviour بهت زده شوید

اگر به دیدار کاخ کرملین رفته باشید می توانید این کلیسای بزرگ را هم در کنار آن ببینید. کلیسای مذکور بسیار پر زرق و برق است و جالب است که دیدار از آن رایگان است.

 

درگورستان Novodevichy درباره‌ی شخصیت‌های تاریخی روسیه اندیشه کنید

یکی از آرامگاه های روسیه و مسکو Novodevichy نام دارد که بسیار شهرت دارد. در این جا می توانید مقبره ی بسیاری از بزرگان ادب و هنر و سیاستمداران روسی را مشاهده کنید

 

بازدید از کارخانه‌ Red October

کارخانه‌ Red October مهم ترین مرکز تولید شیرینی و شکلات در مسکو است که می توانید علاوه بر دیدار از فرایند درست کردن شیرینی و شکلات از سایر بخش های آن نظیر کلوب ها و کافه و گالری هنری و بوتیک ها نیز دیدن کنید.

دقایقی را در صومعه‌ Danilov آرامش بگیرید

این صومعه که در اواخر قرن ۱۳ ام ساخته شده است ، از قدیمی ترین صومعه هایی است که در مسکو می توان آن را یافت. از این صومعه دیدن کنید و به سنت مردم این محل شمع روشن کنید و آرامش بگیرید.

 

مطالب مرتبط