مرکز خرید فروم در استانبول

سفر به استانبول همواره برای ایرانیان جذاب بوده است. جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول بسیار زیاد و متنوع هستند ، اما خرید از مراکز خریدی که از هر لحاظی فوق العاده اند ، حتی از دیدن جاذبه های گردشگری هم دلچسب تر است.

یکی از مراکز خریدی که در استانبول همواره اولین انتخاب برای خرید کردن است ، مرکز خرید فروم استانبول می باشد. این مرکز خرید درمحدودۀ ۵۰۰ هزار متر مربعی در منطقۀ بایرام پاشا قراردارد. مرکز خرید فروم دارای طبقات متعدد با غرفه ها و ویترین های متنوعی است که حدود ۲۸۰ غرفه از برندهای معتبر بین المللی هم در آن نمایندگی دایر کرده اند.

از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر میتوان از این مرکز استفاده و خرید کرد. اگر بخواهید می توانید صبحانه تان را در رستوران های شیک آن صرف کنید و بعد شروع به دیدن و خرید از این مرکزکنید. در فصل تابستان  با رفتن به موزۀ یخی گرمای هوا را به کلی از یاد ببرید.

دیدن حیوانان ما قبل تاریخ و منقرض شده در پارک ژوراسیک هم جای دیگری است که سرگرم تان می کند. البته ماهی های زیبا و گوناگون آکواریوم بزرگ ترکوازو که از اولین و بزرگترین آکواریوم های ترکیه است، هم بسیار دیدنی اند. نهارتان را هم در فست فودها و رستورانهای مرکز خرید فروم که غذاهای لذیذی دارند، میل کنید. اگر بدنبال لوازم خانگی با مارکهای مشهور می گردید، در این مرکز میتوانید انتخاب های متنوعی را با نامها و کیفیت های مختلف بین المللی بیابید که از خرید آنها پشیمان نخواهید شد.

اگر از ماندن در هتل تان خسته شده اید و می خواهید با ورزش خودتان را سرحال کنید ، حتما به Decathlon که باز هم در این مرکز خرید قرار دارد، سری بزنید و از امکانات ورزشی متنوعی که در آن تدارک دیده اند، استفاده کنید و بعد هم اگر خواستید به کافه تریا های شیک برای صرف نوشیدنی رفته و اوقات خوشی را برای خودتان رقم بزنید.

SONY DSC

چنانچه شما از آن دسته افرادی هستید که به زیبایی تان بسیار اهمیت می دهیدو نتوانسته اید درسفر لوازم آرایشی تان را همراهتان بیاورید و مهمتر اینکه همیشه برندهای معتبر بین المللی را استعمال کرده اید، به شما مژده می دهیم که به سهولت میتوانید مارک لوازم آرایشی که همیشه استفاده کرده اید را در مرکز خرید فروم پیدا کنید و باز هم حتی در سفر از آنها بهره ببرید و زیبا دیده شوید.اما برای زیباتر شدن به لباس های شیک و کفش های راحت و شیکی که در غرفه های بین المللی در دسترس شما هستند هم نیاز دارید که با خرید این لوازم از مرکز خرید فروم که برندهای معتبر در آنجا ارائه میدهند، این نیاز شما هم به راحتی مرتفع می شود.

مطالب مرتبط