تجهیزات الکترونیکی ضروری در سفر

 

شما که قصد سفر دارید ,حتما این پست را مطالعه کنید.خصوصا این روزها که اگر وسایل الکترونیکی ما در سفر با عیبی مواجه شود,حتما شیرینی سفر را برای شما تلخ می کند.مثلا چه اهل دوچرخه سواری هستید یا برنامه سفر با موتور را می ریزید، به وسایل زیر نیاز پیدا خواهید کرد. امیدواریم بهترین شرایط سفر را با به همراه داشتن این امکانات و تجهیزات الکترونیکی سفر داشته باشید.

پاور بانک

این روزها گوشی همراه یک وسایل بسیار ضروری برای ما شده است ,اگر به همراه نداشته باشیم در حدی برای بعضی از افراد رسیده است که اعضای بدن خود را جا گذاشته اند,زیرا گوشی های همراه علاوه بر تماس برای افراد خاصیت عکس و فیلم برداری هم دارد که در سفر خیلی استفاده می شود.یا در یعضی مواقع با عنوان چراغ قوه هم از ان استفاده می شود.

شما قصد مسافرت دارید و پاور بانک یکی از اصلی ترین چیزها در حال خاظر برای به همراه داشتن شما در مسافرت می باشد.زیرا  اگر اهل سفر هستید، می دانید که روشن بودن و همیشه شارژ داشتن گوشی همراه یا چراغ قوه چقدر اهمیت دارد.

برای شما یادآوری کنیم که پاور بانک را همیشه قبل از مسافرت شارژ کامل کنید ,زیرا پارو بانک همانند یک پریز برق است که انرژی شارژی مورد نیاز تمام وسایل الکترونیکی شما را فراهم می کند.

کابل شارژ

در هنگام سفر حتما توجه داشته باشید که کابل شارژ را فراموش نکنید,زیرا کاربرد زیادی در مسافرت برای شما دارد.کابل شارژ یک رابطه بین منابع تغذیه الکترونیکی با وسایل برقی ما می باشد.

شارژر خورشیدی

شارژر خورشیدی برای افرادی مناسب است که قصد مسافرت طولانی و کوهنوردی را دارند بسیار مناسب می باشد.اگر قصد طبعیت گردی و مسیر های بکر دارید حتما شارژر خورشیدی را به همراه خود داشته یاشید زیرا کمک زیادی برای شما در سفر میکند.

 

مونوپاد

اگر قصد سفر دارید و یکی از علاقه های زیاد شما در سفر عکاسی است,حتما مونوپاد را به همراه داشته باشید .زیرا مونوپاد به شما اجازه می دهد که از دوربین جلوی گوشی همراه خود بتوانید از خودتان عکاسی کنید و نیازی به نفر دوم برای عکس گرفتن نداشته باشید. بسیاری از مونوپادها در انتهای دسته خود دکمه شاتری دارند که به گوشی همراه متصل شده و با فشار آن، به راحتی می توانید عکس بگیرید.

لامپ و چراغ قوه

اگر سفر شما طولانی می باشد و قصد اقامت شب در طبعیت دارید ,حتما لامپ و چراغ قوه را همراه خود به سفر ببرید.زیرا در دل طبعیت برای شما خیلی کمک می کند. قبل از شروع سفر، باتری تمام لامپ های شارژی و چراغ قوه ها را کاملا شارژ کنید.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. تابلو گفت:

  ممنون سایت بسیار خوبی دارید

 2. احمد گفت:

  سلام
  عالیه دمت گرم.

  تشکر.

 3. رضا علوی گفت:

  مطلب خوبی بود ممنون