بهترین مراکز برای خرید در دبی کدامند؟

دبی در چند سال اخیر به یکی از بهترین مقاصد برای خرید تبدیل شده. شاید بهتر از پاریس و لندن. تمامی برند های دنیا از ارزان تا بسیار گران اینجا برای ارائه محصولات خود سر دست می شکنند. میلیون ها توریست سالانه از دبی دیدن می کنند و این بازار بسیار گرمی را برای فروشندگان البسه و مد ایجاد کرده است.

میشه مراکز خوب برای خرید در دبی را به چند دسته تقسیم کرد.

خرید لوکس: دوبی مال ( The Dubai Mall) بزرگترین مرکز خرید جهان با ۱۲۰۰ برند معتبر جهانی از جمله هرمس، دیور، شنل، پرادا، باربری، لویی ویتون، گوچی، ورساچه، تیفانی، رولکس، امگا، آرمانی، بولگاری، کارتیه، فندی و هوگو باس و دارای یک معبر مد. امارات مال (Mall of the Emirates) با وجود سالن سرپوشیده ی اسکی، زمین بازی کودکان تا ۵ ساله، سینما وکس با آخرین تکنولوژی روز دنیا و منحصر بفرد ترین روبوکاستر خاورمیانه و انبوه برندهای مواد غذایی و رستوران های بین المللی مکان شگفت انگیزی برای خرید از برندهای لوکس است.

برندهای نام آشنا: دوبی مال ( The Dubai Mall) و امارات مال (Mall of the Emirates) در کنار برندهای لوکس، مطمئن ترین مراکز برای خرید از برندهای نظیر تامی، کنزو، اسپریت، ماسیمو دوتی، پیرکاردین، دیزل، دی اند جی، زارا، لیوایز، لی و برندهای ورزشی از جمله چندین فروشگاه آدیداس، نایک، پوما، پولو کلاب، ریبک، اسیکس و … است.. این مرکز خرید این قدر بزرگ است که خیلی از مسافرین برای رزرو هتل های دبی این منطقه را انتخاب می کنند. سایت تراول با ما یکی از بهترین سایت هایی است می توانید برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما از آن استفاده کنید.

خرید مقرون به صرفه: سیتی سنتر دیره (Deira City Centre) مرکز خریدی بسیار محبوب با رستوران ها و فروشگاه های زیاد و جای مناسبی برای خرید های ارزان. مرکز خرید برجمان (The BurJuman Shopping Centre) از قدیمی ترین مراکز خرید دبی است.

راهنمای کامل مراکز خرید دبی :

http://www.gardeshgarha.com/tourism/dubai-shopping-malls

مطالب مرتبط