خوش قیمت ترین مراکز خرید استانبول

طبیعی است که به هر سفر می روید به اندازه ی کافی یادگاری، لوازم مورد نیاز و مارک دار و حتی سوغاتی برای دوستانتان، خریداری کنید. اگر مسافر استانبول هستید بهتر است که با کمترین هزینه بیشترین اجناس را خریداری کنید که ما لیستی از مراکز را در اختیار شما قرار می دهیم

مجموعه addres-istanbul 

اگر می خواهید اثاثیه ی منزل خریداری کنید، بهترین مکان مجموعه addres-istanbul  است که با گردهمایی تعداد زیادی از فروشگاه ها قیمت های منصفانه ای بر روی اجناس قرار داده اند که منجر به خرید بیشتر و هزینه ی کمتر شما می شود.

بازار کاپالی چارشی

در صورتی که می خواهید از اشیای تزیینی، برای سوغاتی استفاده کنید یکی از مهم ترین بخش های استانبول بازار کاپالی چارشی است که می توانید در آن انواع سوغاتی های خوش قیمت، زیبا و مناسب را پیدا کنید. از جمله این ها می توان به هنرهای دستی، قالیچه‌های زیبا، اشیای سرامیک، ظروف مسی، برنجی یا حتی قلیان اشاره داشت. عتیقه دوستان همیشه این مکان را برای پیدا کردن اشیای قدیمی استفاده می کنند

بازار ادویه یا بازار مصری

بعد از بازار بزرگ ، این بازار به عنوان بزرگترین بازار سر پوشیده به حساب می آید که بسیاری از توریست ها از آن دیدن کرده و به خرید عطر و ادویه جات می پردازند. کل محوطه ی این بازار سر شار از عطر ادویه هایی است که به مشام شما می رسد و این خود نوعی تبلیغ برای خرید ادویه جات ها است.

بازار آنتالیا و خرید چرم

اگر می خواهید به یک بازار خوب در آنتالیا دسترسی داشته باشید که بتوانید صنایع دستی، انواع جواهرآلات، خوراک‌های ترکی، سوغاتی‌های ویژه ترکیه مثل حلوا، باقلوا، چای سیب، شیره کاج، ادویه‌جات و حتی چرم هم در آن خریداری کنید می توانید به بازار مخصوص آنتالیا سری بزنید.

مرکز خرید تانساش

این مرکز خرید یکی از مهم ترین مراکز خرید برای خرید مواد غذایی است که می توانید انواع خوراکی های محلی و بین المللی را در آن مشاهده کنید. در طبقه دوم این مرکز می توانید به خرید اجناسی نظیر لباس، لوازم الکترونیکی، وسایل تزئین بپردازید.

مرکز خرید  olivium

این مرکز خرید مخصوص سه شنبه ها ست که می توانید یک حراجی با کیفیت را در آن تجربه کنید. در این محل می توانید انواع اجناس از پوشاک تا لوازم الکتریکی و … را خریداری کنید.شما می توانید از مسیر  زیتون بونو در ایستگاه آکا شمسدین به این محل دسترسی داشته باشید

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. ali hadad گفت:

    مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق استانبول هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور رفتم استانبول خیلی خوب بود .