کارمل کالیفرنیا شهری با خانه های عروسکی

در یکی از شهرهای کالفرنیا در جزیره ی مونتری در شهر کارمل کالیفرنیا آمریکا ,خانه هایی وجود دارد که شبیه به داستان های عروسکی می باشند و خانه هایی در این شهر ساخته شده است که شبیه به خانه های عروسکی ,مانند کارتون های عروسکی می باشد.

دلیل ساخت این مدل خانه در این شهر ,برای این بوده است که یکی از اهالی اون منطقه برای ساخت عروسک که قصد شرکت در  مسابقه و نمایشگاه عروسک ها داشته است ,تعداد زیادی عروسک می سازد  و همین کار باعث می شود همسر این خانم  یک خانه مانند عروسک برای همسر خود بسازد که در سال  ۱۹۲۰ اولین استارت این سبک معماری را در این شهر بوجود می آید.

در حال حاظر شهر کارمل کالیفرنیا آمریکا با وجود معماری و تعداد زیاد خانه های عروسکی تبدیل به شهر عروسکی شده است و همه توریست ها و گردشگران این شهر را به شهر عروسکی می شناسند,زیرا بعد از این تعداد خانه های عروسکی در این شهر زیاد شده است.

کارمل کالیفرنیا با وجود این خانه ها دیدنی و زیبا توانسته است گردشگران و توریست های زیادی را جذب کند که سالانه برای بازدید از این خانه ها به این شهر سفر می کنند,خانه های زیبایی که شبیه به خانه عروسکی و فانتزی می باشد.

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. rozsefid گفت:

    خیلی خوشگلن???

  2. کشتزار گفت:

    با تشکر از زحمات و مطالب خوب شما همکار گرامی
    جامعترین پایگاه آموزشهای کشاورزی در ایران