مراکز خرید بانکوک

امروز میخواهیم برایتان چند مرکز خرید معروف بانکوک ،تایلند را معرفی کنیم.

اولین مکان:

“بازار شبانه سیلوم”است که جز یکی از بازار های محبوب بانکوک به حساب می آید.بعضی شب ها در این مارکت در بین مردم ترافیک هایی ایجاد میشود!.

بازار شبانه سیلوم بانکوک بازار شبانه سیلوم بانکوک

دومین مکان:

“بازار جاده خیابان شوخومویت”است که معمولا مردم برای خریدن هدیه به دوستان و اشنایان به این مکان میروند.اینجا که به تازگی دوباره ساخت شده است جای مارکت دیوار را گرفته و تغییر اسم داده.همچنین شما میتوانید لباس مربوط به بیزینس تان را اینجا بیابید.

بازار جاده خیابان شوخومویت بانکوک بازار جاده خیابان شوخومویت بانکوک

سومین مکان از مراکز خرید بانکوک :

“ام بی کی سنتر”است که به “ما بون خرونگ سنتر”نیز معروف است.این مرکز خرید نیز در میان دل های مردم جا باز کرده و مردم به این مکان علاقه مندند.(البته بیشتر اسیایی ها).اینجا مکانی است برای خریدن وسایل تلفن و تلفن و خریدن لباس.قیمت های این شاپ سنتر خیلی خوب و به صرف است.

ام بی کی سنتر بانکوک ام بی کی سنتر بانکوک – تور بانکوک

چهارمین مکان:

“مرکز خرید جهانی پلازا” است که هم جز جذابیت شهر و هم مرکز خرید است.این مرکز خرید طوری زیبا و قشنگ طراحی شده که شما میتوانید روزتان را در آن بگذرانید و هر چیزی که دلتان میخواهد در آنجا پیدا کنید.

مرکز خرید جهانی پلازا بانکوک مرکز خرید جهانی پلازا بانکوک

پنجمین مکان:

“مرکز خرید گایسورن”است که این مرکز خرید با وسعت کوچکش ولی جنس های لوکس و مدرن می آورد و برند های معروف نیز پشتیبانش هستند.

مرکز خرید گایسورن بانکوک مرکز خرید گایسورن بانکوک

ششمین مکان:

“مرکز خرید ترمینال ۲۱” است که مرکزی است برای خریدن وسایل خانه و دیگر اجزا.این مرکز خرید که به تازگی ساخته شده است توسط یکی از ایرپورت های بانکوک ساپورت میشود.معمولا تم های این مکان به این صورت است:دزدان دریایی،روم،پاریس،لندن،استانبول،توکیو و  سان فرانسیسکو است.منظور از تم این هست که مثلا بخشی از فروشگاه به این کشور ها شکل گرفته یعنی رسم و رسوم های مغازه هایش مثل پاریس است.

مرکز خرید ترمینال ۲۱ بانکوک مرکز خرید ترمینال ۲۱ بانکوک

مطالب مرتبط