گردشگری در سواحل بالی

بالی و سواحل رویایی آن از جاذبه های بسیار آرامش بخش و سرشار از زیبایی می باشد که سالانه موج عظیمی از گردشکران به این ساحل های آفتابی روانه می شوند.

تفریح در سواحل بکر و خدادادی بالی احتیاجی به صرف هزینه ندارد و می توان گفت که سفری کم هزینه با سفر به این سواحل جادویی خواهید داشت.

در اینجا به معرفی سواحل مملو از زیبایی و جذابیت می پردازیم:

ساحل Amed

شما می توانید این ساحل سیاه رنگ را در جنوب جزیره پیدا کنید ، وجود مرجان های دریایی زمردی و ساحل سیاه رنگ این زیبایی را دو چندان کرده و این محل را مناسب غواصی کردن قرار داده است .

 

ساحل Balangan

اگر از تماشای موج های بلند و خروشان لذت می برید این ساحل این منظره را به شما نشان می دهد ، وجود امواج و نیز کف حاصله از این موج ها این مکان را به طبیعتی از دیدنی های شگفت انگیز تبدیل کرده است.

 

ساحل Balian

این ساحل که از شن های روان سیاه پوشیده شده مکانی کاملا رویایی برای تماشای غروب دل انگیز آفتاب می باشد .

 

ساحل Bias Tugal

این ساحل دیدنی با راهی کوهستانی و سخت یک مکان استثنایی برای ورزش و نیز استراحت بعد از طی این راه سخت می باشد شما در این ساحل می توانید شاهد شن های سفید به رنگ ابرهای آسمانی و نیز آب های زمردی باشید و یک سفر بیاد ماندنی را برای خود به ارمغان بیاورید.

 

ساحل Bingin

وجود صخره هایی با جنس آهکی و نیز رنگ زمردی دریا تفاوتی به چشم دیدنی را برای این ساحل پر از اعجاب پدید آورده است. زمانی که با تور بالی معتبری به این مکان زیبا سفر کنید مطمئنا راهنمای تور در مورد این مناطق با شما صحبت خواهند کرد چه خوب است که از قبل بهترین سواحل بالی را بشناسید.

 

ساحل Green bowl

فاصله زیاد برای رسیدن به این ساحل سبب شده که به مکانی دنج و خلوت تبدیل شود ، اگر به دنبال خلوت کردن در مکانی رویایی و نیز دیدن غارهای ساحلی هستید این ساحل مکان مناسبی می باشد.

 

مطالب مرتبط