جذاب و ترسناک ترین اتاق های هتل جهان

ما برای شما چند تا از اتاق های از هتل های متفاوت نمایش می دهیم این اتاق ها بسیار ترسناک می باشند ولی جذابیت خاصی دارد البته کرایه اتاق های این هتل ها با اینکه ترسناک می باشد قیمت بالایی دارند.

این سوئیت متعلق به هتلی در پرو است که ۴۰۰ پا از سطح زمین فاصله دارد این سوئیت بر روی دیواره دره «ساکرد» قرار گرفته است که قیمت این سوئیت برای هر نفر شبی ۱۸۰ دلار می باشد.

این سوئیت که شبیه به عکس بالا می باشد در ولز می باشد که در پایین آن یک دریاچه خروشان پر از سنگ قرار دارد که هزینه و اجاره این سوئیت سیار شبی ۷۰۰ می باشد که حدود ۲۰۰فوت بالاتر از دریاچه می باشد.

این اتاق در یکی از هتل های فرانسه می باشد که اتاق های آن مشرف به دریاچه باغ وحشی است که اتاق یک طرف شیشه ای می باشد و در باغ وحش کنار اتاق خرس های قطبی وجود دارد,اجاره این هتل سه ستاره و در این اتاق به ازاری هر نفر شبی ۲۶۴ دلار می باشد.

این هتل که از بقیه هتل های معرفی شده بالا گران تر می باشد و اجاره ان  ۱۵۰۰ دلار می باشد اولین هتلی می باشد که در زیر آب ساخته شده است و شما می توانید به راحتی ماهی و کوسه در نزدیکی اتاق بیبیند ,این هتل در افریقا و آب های جزیره پمبا می باشد.

مطالب مرتبط