پارک الوصل دبی

از آنجا که دبی دارای امکانات و شرایطی است که ایرانی ها هم برای اقامت آن را بر می گزینند و هم اینکه برای تفریح به آن جا سر می زنند، بنابراین باید مکانی منسوب به ایرانیان در دبی ساخته شود که آن بیمارستان مخصوص ایرانی هاست.

برای اقامت بهتر همراهان بیمار و سلامت هوای بیمارستان، پارکی به نام پارک الوصل در نزدیکی و پشت این بیمارستان دایر شده است که می توانید از آن دیدن کنید و در سایه ی بسیار لطیف درختان بیارامید. این پارک وسعت چندانی ندارد اما برای بچه ها بسیار مناسب است. به این علت که این پارک در خیابان الوصل قرار گرفته است نام آن را الوصل نهاده اند. بنابراین برای رفتن به پارک کافیست مسیر خیابان الوصل را دنبال کنید.

این پارک امن است و می توانید از امکانات آن به حد کافی استفاده کنید. توریست ها و همشهریان در دبی تنها می توانند از ساعا ۸ صبح تا ده شب به این مکان بروند بنابراین نباید به فکر برنامه تفریح بیش از ساعت ده شب بود. تنها در روزهای تعطیل است که پارک تا ساعت یک و سی دقیقه، باز می باشد.

برای ورود به این پارک نیازی نیست ورودی بپردازید و استفاده از مکان کاملا رایگان است اما رعایت قوانین و ظوابط بسیار مهم می باشد. در ختان نخل اطراف این پارک بر زیبایی آن افزوده اند و به طور کلی پارک الوصل را با انبوه درختان نخل می شناسند

مطالب مرتبط