برای سفر مقرون به صرفه در بهار به کدام کشور برویم؟

بیشتر توریست ها در دنیا فصل بهار را برای سفر خود انتخاب می کنند. با توجه به اینکه، سفر به کشورهای مختلف در فصل بهار لطف دیگری دارد این بار قصد داریم مقاصدی را به شما معرفی کنیم که برای سفر در بهار بهترین انتخاب هستند.

 استانبول (Istanbul)

استانبول در کشور همسایه ی ایران، مهم ترین مقصدی است که توریست ها به طور چهار فصل مخصوصا در فصل بهار به آن جا سفر می کنند. اگر به دنبال سفری مقرون به صرفه در این فصل هستید و می خواهید از ترکیه نیز دیدن کنید باید استانبول را انتخاب کنید. استانبول شهری فرهنگی و اقتصادی است که به عنوان مرکز نور گردشگری ترکیه شناخته می شود.  تنگه بسفر و دریای مرمره لطف دیگری به این شهر بخشیده اند. این تنگه درست جایی است که اروپا از آسیا جدا می شود. بندر یا خلیج طلایی مکان مهم تفریحی و اقتصادی دیگری است که در این شهر واقع شده است.

با توجه به اینکه شمار گردشگران این مکان به قدری است که استانبول را به عنوان سومین شهر توریستی دنیا رده بندی کرده اند می توان گفت که این مکان را باید حتما ببینید. استانبول در سال ۲۰۱۰ به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا شناخته شد.

اورلاندو (Orlando)

از ترکیه با یک جهش طولانی به سمت آمریکا می رویم و در بخش ایالت فلوریدای آمریکا فرود می آییم تا به اورلاندو برسیم. اورلاندو را زیبا شهر می نامند و دریاچه ی زیبای eola در آن را برای دیدن سفارش می کنند. بهترین و جذاب ترین پارک های دنیا نیز در این مکان برپا شده است به همین دلیل به اورلاندو پایتخت پارک های دنیا نیز می گویند. همچنین در نزدیکی این شهر والت دیزنی نیز قرار دارد.

ویزای توریستی آمریکا

   ونکوور (Vancouver)

از فلوریدا به کانادا می رویم تا به کنار استان بریتیش بریم و ونکور را در نزدیکی آن بیابیم. این مکان بندرگاهی مهم است که در فصل ها بهار واقعا زیباست. هوای دلنشین و خنک ونکوور واقعا خواستنی است. از نظر قیمت هتل نیز باید بگوییم که سفری مقرون به صرفه پیش روی شماست.

تور کانادا

 دنور (Denver)

شهر بعدی دنور نام دارد که مرکزیت کلورادو را به آن نسبت داده اند. چشم انداز های طبیعی و بهاری این شهر، از آن بهشتی ساخته که باید حتما آن جا را ببینید. بهتر است در اواسط و پایان بهار به این مکان سفر کنید تا بتوانید علاوه بر اقامت در هتل از جاهای دیدنی آن نیز دیدار کنید. توصیه ما این است که روزهای اول بهار هرگز به این مکان سفر نکنید چرا که حال و هوای برفی و زمستانی کمی شما را می آزارد و ناچار می کند که فقط در هتل ها سپری کنید.

 دوبلین (Dublin)

پایتخت ایرلند شهری پر جمعیت و بزرگ به نام دوبلین است. در کنار رود لیفی این شهر با بیش از یک میلیون نفر مقیم به عنوان شهری شناخته شده که مقر گردشگران در فصل بهار است. آب و هوای زیبا و دلنشینی دارد که می توان گفت از دیگر شهرهای بریتانیا واقعا ارجح تر است. برای یک سفر مقرون به صرفه بهتر است در فصل بهار و در ماه های مارس و آوریل به این مکان بروید و از تخفیف ها ویژه استفاده کنید. از نظر گردشگری این شهر واقعا ارزش زمان گذاری و سرمایه گذاری دارد.

چارلستون (Charleston)

در یکی از ایالت های کارولینای جنوبی شهری به نام چارلستون است که محلی مناسب برای سفر بهاری است. ساحل این شهر بسیار زیبا و لذت بخش است و برای سفری چند روزه در این مکان انتخاب خوبی است.

 سان‌فرانسیسکو (San Francisco)

سان فرانسیسکو شهری بزرگ از کالیفرنیا است که با وجود خلیج های اقتصادی توریستی مکان مناسب و ارزشمندی برای سفر توریست ها به شما می آید. بیشتر افراد به قصد تجاری وارد این شهر می شوند و در اوایل فصل بهار سفرهای تجاری سانفرانسیسکو کاهش پیدا می کند به همین دلیل قیمت هتل ها پایین می آید و توریست ها می توانند سفر مقرون به صرفه تری داشته باشند.

مطالب مرتبط