سفر به عتبات عالیات در نوروز ۹۸

در ایام اربعین شلوغ ترین زمان برای سفر به کربلا می باشد که زا‌ئران ایرانی با کمترین قیمت به عراق و کربلا سفر میکنند.بعد از ایام اربعین بیشترین سفر ایرانیان به عتبات عالیات از جمله کربلا در ایام نوروز می باشد.ما در این مقاله از سایت گردشگرها قصد داریم راهنمایی های لازم برای یک سفر خوب در نوروز ۹۸ برای شما زا‌ئران داشته باشیم تا به بهترین شکل ممکن یک زیارت خوب و با صفایی داشته باشید.

یکی از مشکلات و نا آگاهی لازم برای سفر به عراق خصوصا برای زا‌ئران ایرانی همراه داشتن قرص های روان گردان می باشد,حتی افرادی از اربعین که حدود ۴ ماه می گذرد در بازداشت می باشند .پس به یاد داشته باشید توصیه لازم برای یک سفر خوب و ایمن را رعایت کنیم تا دچار دردسر نشویم.

یکی از نکاتی که باید رعایت کنید ,این می باشد که در زمان رفتن به نجف و زیارت امام علی (ع) از همراه داشتن قرص خود داری کنید.یکی از عواملی که زا‌ئران در عراق دچار دردسر میشن,همراه داشتن قرص در نزدیکی حرم می باشد که توسط پلیس‌های امنیتی تفتیش و دستگیر شده‌اند. پس در زمان زیارت سعی کنید از همراه داشتن قرص های اضافی که مجوز آنها به همراه ندارید ,خود داری کنید.

تا حد ممکن برای سفر به عراق و کربلا سعی کنید از تورهای معتبر استفاده کنید.تبلیغ روزانه تورهای کربلا که خیلی ارزان می باشد را از قبل انتخاب رصد کنید و بصورت ویژه سعی کنید به زیارت بروید تا با خیال راحت بتوانید زیارت کنید.

اگر به قوانین کشور عراق احترام بزارید ,هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد امد.یکی دیگر از نکاتی که در سفر به عتبات عالیات در نوروز باید رعایت کنید,حفظ رعایت بهداشت می باشد.در این ایام کربلا و نجف میزبان زا‌ئران زیادی هستند و باید از خود به خوبی محافظت کنید تا دچار بیماری نشوید.

التماس دعا

نظر شما در مورد سفر به عتبات عالیات در نوروز ۹۸ چیست؟

مطالب مرتبط