هزینه سفر به ژوهانسبورگ

یکی از تورهایی که این روزها بسیار پر طرفدار شده است ,تور های افریقای جنوبی و خصوصا شهر ژوهانسبورگ می باشد.ژوهانسبورگ شهری بسیار جذاب و دیدنی که اکثر توریست ها که به این شهر سفر کرده اند ,بسیار راضی بوده اند.

 

اکثر ما این فکر می کنیم که افریقا جنوبی کشور فقیر نشین و با شهرهای سنتی است ,اما بدانید شهر فوق‌العاده جذاب ژوهانسبورگ به عنوان شهر طلا در این کشور نام برده می شود.در این شهر فروشگاه ها و مراکز تفریحی خوب و بزرگی وجود دارد که برای جذب توریست و گردشگران ایجاد شده است.حال ما قصد داریم در این مقاله از سایت گردشگرها برای شما هزینه سفر به ژوهانسبورگ را بیان کنیم,تا برای سفر به افریقای جنوبی و شهر ژوهانسبورگ یک برنامه ریزی مفیدی داشته باشید.

در ابتدا شما باید هزینه بلیط به این شهر را بدانید,برای سفر به ژوهانسبورگ از چند طریق می توانید اقدام کنید که بهترین آن پرواز می باشد.می دانید که از تهران به مقصد ژوهانسبورگ پرواز مسقتیم به این شهر نداریم ,باید شما پرواز به مقصد تهران _ قطر را انتخاب کنید و از از خطوط هوایی خارجی برای پرواز ژوهانسبورگ اقدام کنید.برای انتخاب این مسیر حداقل هزینه مصرفی شما بین ۴ میلیون تا ۸ هشت میلیون تومان می باشد.

هزینه بعدی شما پس از تهیه بلیط و رسیدن به فرودگاه شهر ژوهانسبورگ ,هزینه اقامت در این شهر می باشد.می دانید که هزینه اقامت بستگی به انتخاب مکان مورد نظر شما دارد.به این صورت که هر چه ستاره هتل ها بالا تر باشد هزینه اقامت و کیفیت آن بالاتر می باشد که حداقل هزینه اجاره یک اتاق در هتل های شهر ژوهانسبورگ بین ۳۰ تا ۳۰۰ دلار می باشد.

سایر هزینه های برای اقامت در شهر ژوهانسبورگ از جمله قیمت غذا در این شهر تقریبا متوسط می باشد ,به این صورت که هزینه یک وعده یک نفر حدود ۸ دلار تمام می‌شود.اما برای هزینه هزینه‌ی سه وعده‌ی غذایی صبحانه، ناهار و شام در رستوران‌های متوسط تقریبا حدودا ۳۶٫۵ دلار می‌شود.هزینه نوشیدنی در رستوران های این شهر هم تقریبا از ۰٫۷۲ تا ۳ دلار و همچنین هزینه‌ی یک وعده‌ی ترکیبی فست‌فود حدود ۴٫۳۰ دلار می باشد.

برای جابه جایی در شهر و رفتن به مکان های تفریحی و دیدنی ژوهانسبورگ می توانید از قطار در ژوهانسبورگ استفاده کنید که هزینه آن ۱٫۸۰ دلار و هزینه تاکسی هم ۲۰ و ۲۱ دلار می باشد.

قیمت تورژوهانسبورگ تقریبا بین ۱۱ میلیون تا ۲۰ میلیون می باشد که در حال حاظر بستگی به قیمت دلار دارد.

 

مطالب مرتبط