جاذبه های گردشگری اوکراین

یکی از کشورهایی که بعد از سال ۲۰۰۵ مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفته است ,کشور اوکراین می باشد.این کشور که مکان های دیدنی بسیار زیبایی دارد را قصد داریم در این مقاله برای شما معرفی کنیم.در سال های اخیر این کشور توانسته بیش از ۱٫۶ میلیون توریست را جذب کند .حال اگر قصد دارید تعطیلات به اوکراین سفر کنید با ما همراه باشید تا جاذبه های گردشگری اوکراین را برای شما معرفی کنیم.

 

 

شهر لووف اوکراین

یکی از شهرهای بسیار دیدنی اوکراین,شهر لووف این کشور می باشد.این شهر دوست داشتنی دارای معماری بسیار عالی است که سنگ فرش های خیابان ها و بوی قهوه کافه ها بسیار معطر باعث شده که توریست های زیادی پس از سفر به اوکراین به این شهر سری بزنند.

شهر تاریخی لووف اوکراین در حال حاظر اماده شده است برای جذب و صنعت گردشگری که هتل های لوکس بسیار زیادی در این شهر اماده پذیرایی از توریست ها و همچنین جاذبه های گردشگری این شهر عبارتند از :خانه اپرای لووف , تالار بزرگ شهر , میدان بازار و همچنین مرکز این شهر هم در از آثار معروف میراث جهانی یونسکو در اروپاست.

خیابان Khreshchatyk

یکی از خیابان های معروف اوکراین و حتی اروپا ,این خیابان می باشد.این خیابان در اروپا به نام گرانترین خیابان های خرید شناخته شده است که در این خیابان ساختمان های حکومتی و ساختمان های اداری بسیار لوکس و شیک وجود دارد.

Andriyivski Uzviz

یکی دیگر از مکان های معروف و دیدنی اوکراین ,این خیابان می باشد.شما اگر قصد خرید و سوغاتی در اوکراین دارید می توانید در این خیابان بهترین سوغاتی ها را خریداری کنید.از جمله محصولات سنتی اوکراین که عبارتنداز:لباس ، سرامیک و محصولات چوبی…

موزه جنگ بزرگ میهنی

شما برای رفتن به این موزه باید به منطقه Pechersk شهر کیو بروید.در این موزه می توانید بیش از ۳۰۰۰۰۰ اثر نمایشی از جمله مجسمه ی معروف میهن ( Motherland ) و همچنین آثار یادآور جنگ آلمان و شوروی را بازدید کنید.

باغ گل مرکزی M.M. Gryshko

در این باغ بسیار دیدنی می توانید بیش از ۱۳۰۰۰ نوع گل ، درخت و درختچه های گوناگون را بازدید کنید.با رفتن به این باغ گل اوکراین می توانید بهترین گل ها و بوی های بسیار ارام بخش را حس کنید که بسیار لذت بخش می باشد.

 

کلیسای Saint Sophia

یکی از زیباترین بناهای اوکراین کلیسای Saint Sophia می باشد که یکی از پر بازدید ترین مکان های دیدنی اوکراین می باشد.این کلیسای زیبا هم در فهرست میراث جهانی ثبت شده است.

خیابان Landscape

یکی از جالب ترین خیابان های کشور اوکراین ,خیابان Landscape می باشد.شما در این خیابان مجسمه ها و سنگ تراشی های مدرن میبنید که شبیه به کارتون ها می باشند.حس بسیار عجیبی که در این خیابان برای عکس های یادگاری بوجود می آید از جمله خوبی های این خیابان می باشد.

 

مطالب مرتبط