سان سیتی کجاست ؟

در این مقاله از جهانگردی قصد داریم سان سیتی را برای شما علاقه مندان به گردش و تور افریقای جنوبی معرفی کنیم.سان سیتی یک مجموعه تفریحی اقامتی در کشور آفریقای جنوبی می باشد که مورد توجه گردشگران تور افریقای جنوبی قرار گرفته است.این مجموعه تفریحی در نزدیکی شهر ژوهانسبورگ می باشد که در این مقاله می خواهیم این مجموعه تفریحی را بیشتر معرفی کنیم.

سان سیتی یک شهر کوچک در افریقا جنوبی می باشد که قدمت زیادی هم ندارد و با هدف جذب گردشگر و صنعت توریسم ایجاد شده است.در حال حاظر این شهر کوچیک افریقای جنوبی که در سال ۱۹۷۹ میلادی ایجاد شده است توانسته در سال های اخیر نظر گردشگران و توریست ها را جذب کند.

اگر بخواهیم از سان سیتی برای شما بیان کنیم ,باید اینگونه گفت که شهر سان سیتی یک مجموعه تفریحی و اقامتی لوکس می باشد .در این شهر ۶ هتل بسیار زیبا و مدرن وجود دارد که بسیار مجلل می باشد.

در سان سیتی تفریحات زیادی وجود دارد که بستگی به تور انتخابی شما دارد ,حال ما قصد داریم متنوع ترین تفریحات سان سیتی برای شما بیان کنیم:

سان سنترال

یکی از بهترین مکان ها برای تفریح سان سنترال می باشد ,شما در این مرکز می توانید خرید کنید و انواع رستوران ها و بازی ها و سرگرمی های متنوع را تجربه کنید.همچنین در این مرکز اتاق جلسات و سالن کنفرانس برای سخرانی هم وجود دارد.

ماجراجویی

شما در این مرکز تفریحی می توانید یک ساعت بسیار جذاب و هیجان انگیز ماجراجویی را تست کنید.به این صورت که گشت و گذار با سگوی، دوچرخه سواری در طبیعت، شبیه ساز کال اف دیوتی، طبیعت گردی با اسکوترها و انواع برنامه های خاص و ویژه که از قبل برای گردشگران تدارک دیده اند.

سافاری های حیات وحش

یکی دیگر از ویژگی های خوب سان سیتی نزدیک بودن به پارک ملی پیلانسبرگ است.شما می توانید با تورهای سافاری حیات وحش و طبیعت گردی را تجربه کنید.بازدید از روستای کروکودیل ها از مکان های خاص این تور گردشگری می باشد.

اگر از تور حیات وحش و طبیعت گردی راضی نیسیتد و به دنبال تفریح دیگری هستید می توانید بازی گلف در سان سیتی را تجربه کنید.یا اینکه در شب می توانید کافه های پر جنب و جوش سان سیتی خوش گذرانی داشته باشید.

مطالب مرتبط