هزینه سفر به کیپ تاون

کیپ تاون یکی از شهرهای زیبای افریقای جنوبی می باشد که در این مقاله می خواهیم هزینه های سفر به این شهر پر طرفدار که با طبیعت خیره کننده اش گردشگران زیادی به خود جذب کرده است ارائه کنیم.با ما همراه باشید تا با راهنمایی های لازم در مورد هزینه سفر بتوانید یک برنامه ریزی خوبی برای سفر به کیپ تاون داشته باشید.

متوسط هزینه هر گردشگر برای سفر به کیپ تاون تقریبا هزینه ای معادل ۱۴۸۲ راند در هر روز می باشد که این هزینه نسبت به سایر سفر ها کمی بالا می باشد.یکی از دلایلی هزینه بالا در این سفر مسافت های طولانی می باشد.اما بدانید هزینه هایی که برای این سفر میکنید ارزش دارد,زیرا مکان هایی که در این سفر میبنید ارزش خرج کردن دارد.

میدانید که در سفرهای خارجی دلار کاربرد خوبی دارد و در اکثر شهرهای توریستی دلار می توانید استفاده کنید.اما شما در سفر به کیپ تاون بیشتر از راند افریقا استفاده کنید.هزینه های جابه جایی در این شهر برای شما بیان کنیم که می توانید برای رفت و امد از حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و یا تاکسی در این شهر استفاده کنید که هزینه انها برابر است با قیمت بلیط یک طرفه اتوبوس در کیپ تاون ۱۵ راند و همچنین مبلغ ورودی تاکسی ها در این شهر ۱۲ راند و برای هر کیلومتر اضافه بعد از کورس تعیین شده برای تاکسی ها مبلغ ۱۶ راند است.

اما برای تفریحات در کیپ تاون چقدر باید هزینه کنید؟بدانید بیشترین هزینه ای که در این شهر می شود تورهای سافاری هستند.اما قیمت های متغییری دارند که از ۲۵۰۰ راند تا ۱۶۰۰۰ راند متغییر می باشد.این هزینه ها شامل هزینه های کلی این تورمی باشد که از جمله: ورودی ساحل بولدرز , تله کابین کوه تیبل , قایق سواری , تورهای هلیکوپتر سواری را می توانید در تورهای چند روزه سافاری تجربه کنید.

اما هزینه های غذا در کیپ تاون برابر است با :اگر یک وعده غذایی کامل در یک رستوران متوسط این شهر سفارش بدهید برابر است با ۵۰۰ راند برای دو نفر که شامل پیش غذا، غذای اصلی و دسر می باشد.اما هزینه های فست فود در این شهر هم برابر است با ۶۰ راند و هزینه یک بطری آب معدنی کوچیک برابر است با ۱۰ راند.

اما از مهم ترین هزینه در سفر به کیپ تاون,هزینه اقامت در هتل این شهر می باشد .هزینه های هتل در این شهر متغییر وبستگی به زمان سفر شما دارد. هزینه تقریبا متوسط رزرو اتاق در این شهر برابر است با ۱۱۰۰ راند تا بیش از ۵۰۰۰ راند.

اما بهترین زمان سفر به کیپ تاون ؟

شما می توانید در بازه زمانی اوایل اسفند تا اوایل خرداد و همچنین اوایل شهریور تا اوایل آذر ماه سفری هیجان انگیزی در این شهر داشته باشید.اما اگر قصد صرفه جویی در این سفر دارید می توانید فصل زمستان را انتخاب کنید.

 

راند واحد پول افريقاي جنوبي بوده وهر ۱۰٫۴۷ZAR با هر دلار مبادله ميشود.

مطالب مرتبط