۱۰ مکان دیدنی و منحصر به فرد جهان

رستوران زیر دریایی ایتا، جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو

رستوران زیر دریایی ایتا واقع در جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو تنها رستوران زیردریایی جهان است که ساخته شده از شیشه به سبک آکواریوم در عمق ۵ متری از سطح اقیانوس و بر روی صخره های مرجانی می باشد . در رستوران زیردریایی ایتا که در زبان محلی به معنی رستوران مروارید است به همراه صرف غذا می توانید به طور ۳۶۰ درجه مناظر زیر اقیانوس را تماشا کنید .

هتل رستوران گروتا پالازس در ایتالیا

در مقابل دریای آدریاتیک رستوران گروتا پالازس در محلی فوق العاده و در درون صخره های آهکی کنده شده قرار دارد که از نظر موقعیت مکانی هتل رستوران گروتا پالازس در ایتالیا مشابه ای در جهان ندارد .

باغ های قصر مارکیزی در فرانسه

باغ های قصر مارکیزی در فرانسه مهمترین جاذبه گردشگری در شهر وزاک در ایالت وزاک در فرانسه می باشند که در بالای دره و در ارتفاع ۲۰۰ متری باغی پر از بوته ی شمشاد و گیاهان فوق العاده است که با داشتن چندین محل استراحت، کلبه های سنگی و مکان هایی برای تماشای اطراف در نوع خود منحصر به فرد می باشد .

آکواریوم یخی در کسنوما در ژاپن

در شهر کسوناما در شمال شرقی ژاپن ۴۵۰ گونه ی مختلف از موجودات دریایی را گرد هم آورده اند تا آکواریوم یخ زده یا “کوری نو سویی زو کوکان” را بوجود بیاورند . آکواریوم یخی در کسنوما در ژاپن با ستون های یخی بزرگ و نورهای آبی هیچ مشابه ای در جهان ندارد .

 

رستوران آبشار، ویلا اسکودرو در فیلیپین

در رستوران آبشار ویلا اسکودرو در فیلیپین در هنگام صرف غذا آب های آبشاری که در کنار رستوران جاری است از زیرپاهایتان رد می شود و دکوراسیون شیک رستوران آبشار ویلا اسکودرو در فیلیپین با میز هایی از جنس چوب بامبو تجربه بی نظیر از صرف غذا به شما می دهند .

 

هتل برفی در قطب شمال

هتل برفی قطب شمال مکانی بی نظیر برای اقامت مسافران قطب شمال است که در مسیر دریاچه ی لتوجاروی بهترین مسیر منطقه قطب شمال واقع شده است .

مسیر پیاده روی گلپوش در باغ کاواچی فوجی در ژاپن

مسیر پیاده روی گلپوش در باغ کاواچی فوجی در ژاپن که به نام تونل ویستریا نیزمشهور می باشد پیاده روی لذت بخش در مسیری غرق در گل های فوق العاده را به گردشگران هدیه می دهد .

 

استخر شنای شیطان ، آبشار ویکتوریا در آفریقا

تالاب کوچک استخر شنای شیطان که در اطراف با صخره های کوچک و بزرگ احاطه شده واقع در بالای یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین آبشارهای جهان یعنی آبشار ویکتوریا در آفریقا در ارتفاع ۱۰۳ متری و در جزیره ی لیوینگستون می باشد که یکی از جذاب ترین و عجیب ترین مکان های دیدنی جهان به حساب می آید .

واندرلند کالکار در آلمان

پارک تفریحی واندرلند کالکار در آلمان غربی که در گذشته یک رآکتور اتمی برای تولید برق بوده یکی از برترین پارک های جهان در جذب گردشگر می باشد .

روستای اسکیمو در وسط جنگل در فنلاند

روستای اسکیمو در وسط جنگل در فنلاند با کلبه های شیشه ای اسکیمو اقامتگاهی رویایی برای مسافران فنلاند است که آسمان شبی پرستاره و با شفق قطبی را در زمان خواب برای مسافران تدارک دیده است .

مطالب مرتبط