تور مالزی

اگر قصد سفر وگردش به مالزی دارید و سفر اول شما می باشد ما برای شما پیشنهاد می دهیم قبل از سفر انواع تورهای مالزی را بررسی کنید و بعد از انتخاب تور مناسب می توانید برای سفر خود یک برنامه ریزی خوب داشته باشید.

اکثر تورهای کوالالامپور را می توانید از آژانس های معتبر گردشگری رزرو کنید و با خیال راحت یک تور بسیار عالی و جذاب به مالزی را تجربه کنید.

مالزی دارای سواحلی بسیار زیبا و از مهم ترین مقصد های گردشگری دنیا برای افرادی که قصد ورزش و غواصی دارند می باشد.پایتخت کشور مالزی , کوالالامپور می باشد که جنگل های انبوه و سرسبز و سواحل بسیار زیبای آن مثال زدنی می باشد.

آب و هوای مالزی دو فصل بارانی دارد که بیشترین آن از اوایل نوامبر تا آخر مارس همراه با رعد و برق و باد های موسمی همراه است.اما شهر زیبای کوالالامپور از ماه مه تا سپتامبر بیشترین بارندگی را دارد.اما خشک ترین فصل های این کشور را هم برای شما بیان کنیم که باید گفت ماه مه تا ژوئیه و همچنین مرطوب‌ترین فصل بین نوامبر و فوریه است.مجموعه دمای هوای مالزی تقریبا در طول روز بین ۲۲ تا ۳۲ درجه سانتی‌گراد می باشد.

اگر آب و هوای مالزی برای شما در مدت زمان سفر مهم می باشد ,می توانید با برنامه ریزی و انتخاب تور مناسب که در شرایط آب و هوایی مناسب برگزار می گردد را انتخاب کنید.

انتخاب کفش و لباس مناسب برای سفر به مالزی مهم می باشد.به این صورت که شما برای سفر به مالزی باید یک کفش مناسب پیاده روی که در گشت و گذار برای شما راحت باشد را به همراه داشته باشید و همچنین لباسی که شانه‌ها و زانو را می‌پوشاند، بپوشید.

در زمان سفر به مالزی حتما از غذاهای این کشور امتحان کنید.زیرا بسیاری از غذاها و میوه جات مالزی در سایر کشورها وجود ندارد.اقامتگاه ها و هتل های مالزی هم غذاهای بسیار خوبی و خوشمزه ای برای مهمانان خود روزانه تدارک میبنند.

به یاد داشته باشید مالزی کشوری می باشد که اکثر آنها مسلمان می باشند و برای سلام کردن شما می توانید سر خود را تکان دهید و لبخندی بزنید و به خانم ها برای سلام کردن دست ندهید.همچنین به یاد داشته باشید برای بازدید از مساجد و مکان های مذهبی آنها کفش‌های خود را در بیاورید.

خرید در مالزی را اینگونه برای شما بازگو کنیم که در تور مالزی می توانید ارزان ترین اجناس و همچنین بهترین مارک ها و اجناس دنیا در مالزی خریداری کنید .قیمت اجناس در مالزی تقریبا در اکثر فروشگاه ها ثابت می باشد و برای جنس های ارزان می توانید در بازارهای شبانه، غرفه‌های خیابانی و بازارچه‌های سنتی این کشور چانه زنی کنید.

در سفر به مالزی نکات بهداشتی و حفظ سلامت خود دقت داشته باشید.شما می توانید کرم ضد آفتاب به همراه داشته باشید و برای گشت و گذار در آفتاب از آن استفاده کنید و همچنین برای خرید غذا از مکان های معتبر غذا خریداری کنید.

مطالب مرتبط