نام شهرهای فرانسه

از محبوب ترین کشورهای اروپایی فرانسه می باشد که ما قصد داریم شهرهای فرانسه را برای شما معرفی کنیم.فرانسه دارای شهرهای زیادی می باشد که ما در این مقاله از سایت گردشگرها قصد داریم ابتدا شهرهای مهم فرانسه برای شما بیان کنیم و به اولویت شهرهای دیگر این کشور اروپایی را نام ببریم.

پاریس

اگر می خواهید فرانسه را بشناسید ,می توان گفت که معرفی کننده فرانسه,شهر پاریس می باشد.پاریس با جاذبه های گردشگری بی شمار و معروفش در حال حاظر جز قطب های گردشگری فرانسه و شهر بسیار مهم این کشور است.

کن

شهر جشنواره را شنیده اید؟بدانید شهر کن فرانسه به جشنواره فیلم کن شهرت دارد و یکی از شهرهای مهم فرانسه است.همچنین سواحل زیبای این شهر بسیار خوب و زیبا می باشد.

مارسی

بندر مارسی فرانسه هم از جمله ده شهر مهم فرانسه است که از قطب های اقتصادی کشور فرانسه می باشد.

استراسبورگ

یکی دیگر از شهر های مهم و پرطرفدار بین گردشگران تور فرانسه ,شهر استراسبورگ می باشد.این شهر تاریخی فرانسه بسیار زیبا که دارای موزه‌ها، کلیساها، خانه‌های باستانی، و کاخ‌ها بسیار زیبا و تاریخی می باشد.

لیون

یکی از شهرهای پرجمعیت فرانسه لیون می باشد که به شهر دوم فرانسه هم معروف می باشد.مرکز باستانی شهر لیون جز محبوب‌ترین مکان ‌های توریستی شهر های فرانسه است.

نیس

یکی از شهرهای سنتی فرانسه در کنار سواحل دریای مدیترانه که روزهای بلند و آفتابی، و چشم‌اندازهای ان این شهر را جز ده شهر برتر و مهم فرانسه تبدیل کرده است.

بیارتیز

این شهر بسیار زیبای فرانسه به دلیل موج سواری و ورزش های ابی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

سایر شهر های فرانسه :

تولوز _ نانت _ مون‌پلیه _ لیل _ رن _ رنس _ لو اور _ سنت اتین _ آنژو _ برست _ نیم _ لومان _ لیموژ _ تور _ امیان _ متز_ مولوز _ کان _ روان _ آوینیون _ کرتی _ پواتیه _ ورسای _آنتیب_بزیه_بورژ_دنکرک _ کولمر و …..

در مقاله های بعدی سایر شهرهای فرانسه برای بازدید کنندگان معرفی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط