باغ تویلری پاریس

اگر قصد سفر به پاریس دارید ,یا اینکه با تور فرانسه قصد سفر دارید حتما در سفر خود باغ تویلری را برای دیدن از دست ندهید.باغ زیبای تویلری پاریس یکی از مکان های گردشگری تورهای اروپا می باشد.

باغ تویلری پاریس یکی از بهترین مکان های گردشگری فرانسه می باشد,در ابتدا این باغ فقط ساختمان‌هایی کم‌عرض با سقف‌هایی بلند، یک حیاط بزرگ و دو حیاط کوچک داشته است که بعد از سالیان این باغ با طراحی های زیبا و فضا سازی های درست و ایجاد کاخ در این باغ که ضلع جنوب شرقی تویلری به کاخ لوور متصل کردند.

تویلری به معنای کوره آجر پزی به زبان فرانسوی می باشد.زیرا قبل از اینکه این مکان به منطقه تفریجی و گردشگری پاریس تبدیل شود,محل ساخت آجر بوده است که به دلیل وجود کوره های آجرپزی ,این باغ را تویلری نامیدند.

اما امروزه یکی از مکان های دیدنی و گردشگری پاریس باغ تویلری می باشد که روزانه گردشگران زیادی به این باغ سر می زنند ,خصوصا این باغ یکی از مکان هایی می باشد که تورهای گردشگری اروپا ,توریست ها را به این مکان برای تفریح دعوت می کنند.

باغ بزرگ و سرسبز تویلری که با طراحی زیبا و وجود کاخ و همچنین در وسط باغ یک چرخ و فلک بزرگ دارد که بیشتر اوقات کار نمی کند ,اما این چرخ و فلک یکی از تاریخ های فرانسه می باشد.

مطالب مرتبط