جاذبه های دیدنی هلند

هلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و دیدنی می باشد که با وجود کوچک بودن آن حدود ۱۵ میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند.یکی از نکات مهم و قابل توجه برای شما علاقه مندان به سفرهای خارجی بگویم که هلند در میان ۱۲۵ کشور جهان مغذی ترین، سالم ترین و مقرون به صرفه ترین غذا را در اختیار دارد و سالم ترین کشور به شمار می رود.یکی دیگر از نکات که شما در هلند مشاهده می کنید بلند قد بودن مردمان این کشور می باشد.

هلند که سرزمین لاله‌های نارنجی معروف می باشد,مکان های زیادی برای گردشگران و توریست ها دارد که ما در این مقاله برای شما معرفی خواهیم کرد.

پارک ملی هوخه ویلوه

بزرگترین پارک هلند که بسیار معروف می باشد,پارک ملی هوخه ویلوه است.این پارک چشم انداز های بسیار دیدنی و زیبایی دارد که همه رو حیرت زده کرده است.شما می توانید در این پارک با دوچرخه های رایگانی که در پارک وجود دارد ,دور بزنید و از دیدنی های آن خصوصا حیات وحش این پارک دیدن کنید.

اوترخت

قدیمی ترین شهر هلند اوترخت نام دارد. این شهر از جذاب ترین و مهمان نوازترین شهرهای هلند می باشد که باغچه های خوبی دارد.همچنین در این شهر بلندترین کلیسای گوتیک می باشد.

منطقه یوردان، امستردام

 

پایتخت هلند,امستردام می باشد.یکی از جاذبه های امستردام ,کافی شاپ های بسیار خوب این شهر می باشد.اگر به دنبال خاص ترین منطقه امستردام هستید به یوردان سری بزنید,زیرا فروشگاه ها و بوتیک هایی که آخرین محصولات برندها را می فروشند، در این منطقه وجود دارد.

باغ های کوکنهوف

یکی از دیدنی ترین جاذبه های هلند,گل ها ولاله های زیبا در این کشور می باشد.اگر شما در فصل بهار به هلند سفر کنید می توانید بزرگترین باغ گل را در باغ اروپا مشاهده کنید.در این باغ ها شما ردیف های مواجی از گل های بنفش و زرد و لاله های قرمز می توانید ببنید تا روحیه شما خیلی بالا برود.

لیدن

در شهر لیدن هلند جمعیت فراوان دانشجو وجود دارد.زیرا قدیمی ترین دانشگاه کشور هلند در این شهر می باشد و این دانشگاه زادگاه رامبراند نیز بوده است.در این شهر موزه و از سنت های قدیمی هلند هنوز وجود دارد,همچنین آبراه ها و کانال های آرام از این شهر می گذرد.

دلفت

یکی از شهرهای تاریخی هلند,دلفت است.این شهر تاریخی هلند که در کوهپایه های جنوبی این شهر قرار دارد ,بسیار آرام می باشد.وجود کیلیسای قدیمی در این شهر و کلکسیون هنرهای تزئینی هلندی از دیدنی های این شهر می باشد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. جاذبه های گردشگری ایران گفت:

    سایت جالب و پر محتوای دارین
    ممنون میشم سایت ما رو هم بازدید کنید و نظرتون رو بهمون بگین
    با تشکر