بهترین جزیره تایلند

شما که تور تایلند را انتخاب کرده اید,باید بدانید تایلند دارای جزایر بسیار زیبایی می باشد که می توانید یک روز بسیار خوب را در انجا سپری کنید.یکی از بزرگ ترین و بهترین جزایر تایلند, جزیره کو چانگ است.توریست هایی که به دنبال سواحلی ارام و دلپذیر و همچنین جنگل ها و کوهستان های سرسبز و انبوه هستند,جزیره کوچانگ تایلند را انتخاب میکنند.

جزیره کو چانگ از بهترین جزایر تایلند برای تفریح می باشد که با ویژگی های که در این جزیره و خصوصا جاذبه های زیاد در خود جای داده است در حال حاظر جز بهترین جزایر گردشگری تایلند محسوب می شود.

در حال حاظر بکر ترین جزیره تایلند که توریست های زیادی به خود جذب کرده است,جزیره کوچانگ می باشد.این جزیره دیدنی تایلند ‏‏۷۰ درصد آن پوشیده از جنگل های دست نخورده و همچنین سواحل زیبا و کوههای بلند دارد که بسیار زیبا و دیدنی می باشد .

وجود اقامتگاه ها در این جزیره همه چیز را برای یک روز استراحت و تفریح در جزیره برای توریست ها فراهم کرده است,البته به یاد داشته باشید این جزیره نسبت به سایر جزایر توریستی تایلند جمعیتی کم دارد .اگر قصد دارید به جزیره کوچانگ بروید به یاد داشته باشید که سفر با قایق بنزینی زمان زیادی میبرد ,تقریبا هفت ساعت تا رسیدن طول می کشد,اما شما می توانید با هواپیما از بانکوک به این جزیره بروید که روزانه سه پرواز به این جزیره دارد.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. dena گفت:

    جزیره خیلی زیباییست دو بار موفق شدم از این جزیره بازدید کنم

  2. محمدرضا تیموری گفت:

    چقدر جزیره زیبایی هست این تصاویر شما باعث شد برای تعطیلات عید این جا رو هم به عنوان یک گزینه در نظر بگیریم
    لطفا بیشتر از این مطالب منتشر کنید