هتل توچال تهران

 

یکی از هتل های معروف و خوب تهران ,هتل سه ستاره توچال می باشد که با وجود پیست اسکی توچال در این منطقه که از بهترین و نزدیک ترین پیست اسکی به تهران می باشد.وجود گردشگران و مسافران زیادی که برای ورزش اسکی به توچال سفر می کنند.شما برای رسیدن به هتل توچال و پیست اسکی باید از تله کابین توچال استفاده کنید.

اتاق های هتل توچال تهران هم تمییز و مرتب می باشد و امکانات مناسب برای مهمانان هتل فراهم کرده اند که از جمله:یخچال ، تلویزیون ، اثاثیه ومبلمان برای مهمانان ارائه می دهند.

انواع اتاق های هتل توچال تهران:اتاق يك تخته با منظره,اتاق يك تخته بدون منظره,اتاق دو تخته با منظره,اتاق دو تخته بدون منظره,سوئيت بدون منظره با ظرفیت سه نفره,سوئيت رويال رو به پيست (ظرفیت ۳ نفر),سوئيت رويال رو به كوهستان (ظرفیت ۳ نفر) دارا می باشد.

رستوران هتل توچال تهران با انواع غذاهای ایرانی ,فرنگی و دریایی آماده پذیرایی از مهمانان می باشد که این رستوران ساعت کاری دارد:ساعت کاری: صبحانه ۸:۰۰ الی :۱۰:۰۰ ، نهار ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۰۰ ، شام ۲۰:۰۰ الی ۲۲:۰۰ )و همچنین کافی شاپ هتل که در لابی هتل و بصورت ۲۴ ساعته برای پذیرایی و خدمات به مهمانان می باشد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه اتاق هم ۱۲ می باشد .

برای خانم های که تنها می باشد با با ارائه مدارک شناسایی معتبر می توانند اتاق پذیرش کنند.

آدرس هتل توچال تهران:  تهران – اتوبان شهیدچمران – انتهای خیابان ولنجک – شرکت تله کابین توچال – ایستگاه۷

 

تلفن هتل توچال تهران :۰۲۱۲۲۴۱۸۰۰۰

مطالب مرتبط