هتل نووتل تهران

هتل پنج ستاره نووتل تهران واقع در کیلومتر۳۰ اتوبان خلیج فارس(تهران – قم)-ضلع جنوبی بلوار اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) – روبروی ترمینال مسافربری شماره ۱ می باشد که هتلی بسیار شیک و لوکس است.این هتل برای افرادی بیشتر مناسب می باشد که فاصله زمانی بین دو پرواز ساعتی خالی دارند.به این صورت که شما اگر از تهران سفری به خارج دارید و پرواز اول شما از شهر خودتان تا تهران در ساعتی زودتر بوده و تایمی را خالی دارید,این هتل بهترین هتل برای رزرو شما می باشد.

هتل نووتل تهران دارای ۲۹۶ اتاق در سه نوع مختلف که مجهز به اینترنت، دوش، سشوار، یخچال کوچک و چای‌ساز,کمد دیواری,سرویس بهداشتی فرنگی و سایر تجهیزات یک هتل پنج ستاره را برای مهمانان هتل فراهم کرده اند.

امکانات تفریحی هتل نووتل تهران

سالن ماساژ، سالن ورزشی، سونا و جکوزی و استخر سرپوشیده و همچنین لاندری هتل هم فعال می باشد که شما می توانید لباس های خود را تحویل خدمه بدهید و بصورت شسته و اتو کشیده شده تحویل بگیرید.

این هتل تهران دارای دو رستوران بسیار شیک و لوکس می باشد که می توانید در رستوران گالکسی هتل با فضای بسیار دلنشین در ساعات ۶ تا ۱۰ صبح (جمعه‌ها تا ۱۱ صبح) صبحانه را با منوی نان و شیرینی، آبمیوه تازه، قهوه، املت میل کنید.همچنین رستوران دیگر هتل به نام وادی که بصورت سنتی تزیین شده است طی ساعات ۶ عصر تا ۱۰ شب، وعده شام را میل کنید.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. جواهرات نقره گفت:

    وب سایت و مطالب عالی

  2. محسن گفت:

    واقعا هتل خوب و درجه یکی بود