هتل ایرانشهر، تهران

یکی از هتل های قدیمی تهران که در سال ۱۳۳۲ تاسیس گردیده هتل لویزان است که امروزه به نام هتل ایرانشهر شناخته میگردد. این هتل ۴ستاره که با بافت قدیمی و زیبای خود در یکی از محله های قدیمی تهران قرار گرفته است در طول چند سال گذشته بارها بازسازی و تعمیرشده است.  هتل ایرانشهردرست در مرکز تهران قرار دارد و به مراکز تجاری، مکانهای فرهنگی، مکانهای گردشگری و توریستی تهران نزدیک می باشد. فاصه هتل ایرانشهر تا فرودگاه مهرآباد در حدود ۱۰ کیلومتر است.

این هتل به سبب بافت و ساختار سنتی متفاوتی که دارد باعث می گردد مسافران و گردشگران سفری آرام، مطبوع و دلچسب را در کنار امکانات مدرن و کامل این هتل بگذرانند.

هتل ایرانشهر دارای ۴۸ اتاق می باشد که امکانات خوب وکامل آن توجه میهمانان را به خود جلب نموده است.

از خدمات این هتل می توان به پارکینگ اختصاصی،  پارکینگ سرپوشیده،  صندوق امانات برای مسافران و تاکسی سرویس می باشد.

معماری اصیل و سنتی این هتل در کنار امکانات و تجهیزات مدرن بسیار جالب توجه می باشد. فضای این هتل زیبا و جذاب بسیار دل نشین و آرامش بخش است. همچنین بوستان نوروز که یک جاذبه گردشگری در تهران محسوب می گردد به شما این امکان را می دهد تا عصری دلپذیر را در آن سپری نمایید.

تمامی اتاق ها هتل مجهز به تلوزیون،  ماهواره، تلفن، سیستم صوتی و تصویری و یخچال می باشد. هتل ایرانشهردارای  یک فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.

امکانات دیگر هتل اسانسور ، رستوران ،پارکینگها وسرویس است . فاصله تا فرودگاه امام خمینی ۴۷ دقیقه است .صبحانه در این هتل رایگان است .هتل لویزان قدیم یا ایرانشهر به مرکز شهر بسیار نزدیک میباشد و نزدیکترین مکان به ادارات دولتی و وزارتخانه ها است.

مطالب مرتبط