هتل ibis تهران

هتل بین‌المللی فرودگاه امام‌خمینی(ره) واقع در کيلومتر ۳۰ اتوبان تهران-قم-ضلع جنوبی فرودگاه امام با موقعیت نزدیک به فرودگاه و همچنین فاصله هتل تا مرکز شهر ۴۵ دقیقه می باشد.هتل چهار ستاره ایبیس دارای سرویس رایگان ۲۴ ساعته در بازه زمانی ۲۰ دقیقه‌ای از هتل فرودگاه امام و بالعکس و همچنین در نزدیکی متروی شهری تهران می باشد.

هتل ایبیس تهران دارای ۱۹۶ اتاق که مجهز به سیستم تهویه , اینترنت رایگان,تلویزیون‏های تخت,حمام اختصاصی، یخچال، سشوار و وسایل بهداشتی مورد نیاز و …

هتل ibis تهران به دلیل موقعیت مکانی آن و در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره) برای مسافرین بسیار عالی می باشد.اگر شما قصد سفر به خارج از کشور دارید و پرواز شما در ساعاتی می باشد که پرواز قبل شما که به مقصد تهران بوده و بین دو پرواز چند ساعت باید منتظر بمانید ,می توانید این هتل فرودگاه را رزرو کنید تا ساعتی را استراحت کنید.

فضای دلنشین و لوکس هتل بسیار خوب و کارکنان مجرب هتل بسیار با مهمانان خوش اخلاق و خوش رفتار می باشند که از مزیت های هتل ایبیس تهران می باشد.

اگر قصد میل کردن غذا دارید می توانید به رسوران اپن هتل ایبیس در فضای بسیار آرام و شیک بهترین غذاهای رنگارنگ ایرانی و فرنگی میل کنید.

اما کافی شاپ هتل بین‌المللی ایبیس تهران همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب با فضای بسیار عالی و داشتن انواع نوشیدنی های گرم و سرد و میان وعده ی سبک می توانید بهترین ها دسرها را میل کنید.

اگر در این هتل اقامت داشته اید مزیت های آن و کمبودی که داشته است به اشتراک بگذارید؟

مطالب مرتبط