هزینه سفر به شیراز

برای اطلاع از هزینه های سفر به شیراز با ما همراه باشید تا برای شما هزینه‌های مربوط به بلیط، هتل، خورد و خوراک در شیراز بیان کنیم.شیراز یکی از مقاصد پر طرفدار در بین ایرانگردها و همچنین توریست های خارجی می باشد که باید رفت و شیراز را از نزدیک دید.

فاصله تهران تا شیراز تقریبا ۹۰۰ کیلومتر می باشد که اگر بخواهید با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کنید متوسط هزینه بنزین شما حدود ۲۲۰ هزار تومان (دقت داشته باشید رفت و برگشت از تهران به شیراز را محاسبه کرده ایم) باید هزینه کنید.

اما هزینه بلیط پرواز به شیراز را می توانید ارزان هم تهیه کنید,هزینه پرواز بستگی به حرکت از مبدا شما دارد که میانگین قیمت پرواز شیراز حدود ۳۸۰ هزار تا ۶۵۰ هزار تومان متغیر است.اما هزینه بلیط قطار به شیراز هم بین ۸۶ هزار تومان تا ۱۶۶ هزار تومان و قیمت بلیط اتوبوس از ۳۸ تا ۸۱ هزار تومان می باشد.

اما هزینه اقامت در شیراز را به چند صورت برای شما بیان می کنیم از جمله هزینه هر شب اقامت در مسافرخانه حدود ۵۰ هزار تومان و هزینه اقامت در هتل شیراز برای هر شب از ۱۴۰ هزار تومان به بالاتر و ستاره هتل بستگی دارد.

اما یکی دیگر از هزینه های که در سفر باید مدیرت کنیم,هزینه خورد و خوراک می باشد.ارزان ترین روش این می باشد که خودتان آشپزی کنید و یک غذای سالم و سبک را تهیه و میل کنید.اما اگر وقت برای این کار ندارید می توانید به رستوران های معروف شیراز بروید و بهترین غذاها را برای خود سفارش دهید.

اما هزینه جابه جایی در شیراز هم برای شما بیان کنیم تا بتوانید با ارزان ترین تصمیم به گردش در این شهر زیبا بروید.بلیط مترو شیراز ۷۰۰ تومان می باشد و همچنین کرایه‌ی هر کورس تاکسی گردشی ۶۰۰ تومان است.اما می توانید از اسنپ و یا تاکسی بصورت دربست در شیراز هم استفاده کنید که هزینه را توافقی باید حساب کنید.

حالا باید هزینه مکان های گردشگری و تاریخی شیراز که بلیت ی می باشند را برای شما بیان کنیم :باید گفت هزینه ورودی آرامگاه سعدی، حافظیه، باغ ارم، ارگ کریم‌خان، باغ عفیف‌آباد، مسجد نصیر‌الملک و نارجنستان قوام را به قیمت ۳ هزار تومان

هزینه ورودی حمام وکیل ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و همچنین ورودی باغ جهان‌نما، باغ دلگشا و آرامگاه خواجوی کرمانی ۲ هزار تومان می باشد.

در مجموعه باید گفت شیراز یکی از شهر های بسیار زیبا و دیدنی ایران می باشد که سطح هزینه ان متوسط می باشد و می توانید با مدیریت صحیح با کمترین هزینه بهترین سفر را تجربه کنید.

نظر شما در مورد سفر به شیراز چیست؟

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. لباس عروس گفت:

    خیلی خوب در مورد شیراز اطلاعات داده بودید. تشکر