هتل بست وسترن بوهیمین ریزوزت سوان

هتل خوب و سه ستاره سوان ارمنستان به نام هتل بست وسترن بوهیمین ریزوزت می باشد که با نزدیکی به دریا و فاصله نزدیک به ساحل و مراکز دیدنی و تاریخی دیگر شهر بسیار برای استراحت عالی می باشد که می توانید با اقامت در این هتل سفر به ارمنستان خوبی داشته باشید.

اتاق های این هتل سه ستاره از نظر دکوراسیون بسیار شیک و عالی می باشد و خاطره انگیز برای شما که در این هتل اقامت کنید دارد,اتاق های هتل بسیار تمییز و امکانات رفاهی را دارا می باشد که می توانید به خوبی و با آرامش در اتاق ها استراحت کنید.

یکی دیگر از خوبی های هتل بست وسترن بوهیمین ریزوزت سوران رستوران این هتل می باشد که با انواع غذاهای  محلی و ارمنی و اروپایی وچكسلواكيي توانسته سلیقه هر مهمان هتل را جذب کند ,و طعم مزه خوب غذا ها را بچشید.

یکی دیگر از خوبی های این هتل سوان نزدیک بودن به ساحل می باشد که فاصله نزدیکی تا دریا و ساحل دارد و شما با بیرون اومدن از هتل می توانید به کنار دریا بروید و به تفریح بپردازید,پارک نزدیک دریا هم مناسب می باشد و می توانید شما قایق اجاره کنید و همچنین در کنار ساحل ماهیگیری کنید و روز خوبی را سپری کنید.

اگر شما با خانواده به ارمنستان سفر کرده اید و در هتل بست وسترن بوهیمین ریزوزت اقامت دارید و برای خرید و یا گردش می توانید کودک خود را به سرویس نگهداری از کودکان هتل تحویل بدهید .

خدمات دیگر هتل برای مهمانان هتل ,استخر رو باز و می توانید برای شستن لباس آنها را به کارکنان هتل بسپارید و همچنین وجود سالن جلسات در هتل که اگر برای سفر به منظور ثبت قرار داد یا جلسه رفته اید از این سالن اجلاس استفاده کنید.

آدرس هتل بست وسترن بوهیمین ریزوزت: Near Peninsula Sevanavanq Sevan Lake, Sevan, Armenia, 0001

مطالب مرتبط