هتل پارک این پالکوسکایا سنت پترزبورگ

در سنت پترزبورگ در میان هتل ها با گرید ۴ ستاره، هتلی وجود دارد که نام آن هتل پارک این پالکوسکایا است. این هتل بزرگ و عظیم، حدود ۸۴۰ اتاق و سوئیت دارد که همه از دکوراسیون، امکانات و ویژگی های خوبی برخوردارند. برای نمونه در این اتاق ها کمد، گیره لباس، مبلمان نرم و راحت، سیستم صوتی و تصویری و تهویه وجود دارد.

از جمله امکانات سلامتی و تفریحی این هتل می توان به ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی ، استخر اشاره داشت. این هتل دارای اتاق جلسه های متعددی است که می توانید بر اساس تعداد مدعوین خود آن ها را سفارش دهید.

رستوران هتل از امکانات و دکوراسیون مناسبی برخوردار است. انواع غذاها در این رستوران تهیه می شود. در هتل انواع اتاق های خاص نظیر سوئیت عروس و داماد، اتاق برای معلولین نیز وجود دارد. در هتل سالن بدنسازی نیز وجود دارد.

صرافی، ترانسفر فرودگاهی و سرویس گشت های داخلی نیز در این هتل ارائه می شود. از جمله خدمات این هتل می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – امکانات اتاق VIP  اشاره کرد.

این هتل تا مترو ۵ دقیقه و تا فرودگاه ۵ کیومتر فاصله دارد.

مطالب مرتبط