دیدنیهای سوچی روسیه

سوچی روسیه یکی از شهرهای دیدنی و جذاب با تاریخ متفاوت نسبت به شهرهای توریستی دنیا می باشد.اگر کمی به تاریخ پیشین این شهر نگاهی بیندازیم متوجه می شویم استالین مشهور برای تفریحاتش به این شهر می رفته که آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم‌نظیر آن وهمچنین وجود چشمه های اب گرم و خاک شفابخش سوچی از دلایل جذب توریست های فراوان از سراسر دنیا بوده است.

حال ما در این مقاله از سایت گردشگرها می خواهیم دیدنی های سوچی روسیه را بیشتر برای کاربران و افرادی که قصد دارند تور روسیه را انتخاب کنند ,راهنمایی کنیم.

ویلای استالین

در اولین مکان دیدنی سوچی ویلایی را برای شما معرفی می کنیم که در زمان های گذشته استالین ,دیکتاتور بزرگ در این مکان استراحت داشته است.این ویلای بسیار زیبا در موقعیتی واقع شده است که اطراف آن با درختان و گیاهان پوشیده شده است و خود ویلای هم به رنگ سبز می باشد که دارای چشم اندازی به دریا و منظره زیبا برای تماشا دارد.

باغ سوچی

از باغ های بسیار زیبا که دارای ۲۰۰۰ گونه مختلف از گیاهان نادر دنیا می باشد.این باغ محلی برای نگهداری گیاهان و پرندگان نادر و کمیاب می باشد که برای بازدید عموم ایجاد کرده اند.این باغ یکی از مکان های دیدنی سوچی به شمار می رود که توریست ها و گردشگران تور روسیه حتما این محل را برای بازدید انتخاب می کنند.وجود ابشارهای زیبا، کوه های چشم نواز و منظره پانورامایی این باغ از شگفتی های باغ سوچی می باشد.

موزه شهر سوچی

اگر می خواهید از تاریخ سوچی بهتر بفمید ,می توانید به موزه شهر سوچی بروید که بیانگر تاریخ سوچی و دریای سیاه می باشد.در این موزه نمایشگاه های زیادی ایجاد شده است که می توانید مصنوعات طبیعی و فرهنگی سوچی را بازدید کنید.

کوه زیبای آخون

یکی دیگر از مکان های تاریخی و دیدنی سوچی ,کوه زیبای آخون می باشد.شما می توانید برای بازدید و دیدن این کوه مسافتی ۱۱ کیلومتری که جاده‌ای پرپیچ و خمی دارد را طی کنید.اما این جاده بسیار زیبا و منظره شگفت انگیزی دارد .بعد از رسیدن به کوه زیبای آخون سوچی می توانید از بالا کل شهر را تماشا کنید.طبیعت سبز سوچی، رشته کوه‌های قفقاز چشم اندازی بسیار زیبایی را بوجود آورده است.

تفریحات ساحلی و آبی سوچی

اگر می خواهید به سوچی بروید در دو بازه زمانی بروید که بتوانید از تفریحات این شهر استفاده کنید.اگر می خواهید اوایل خرداد تا اواسط آذر به سوچی بروید می توانید از تفریح های ساحلی و آبی این شهر استفاده کنید.اما اگر زمان سفر شما بین دی تا فروردین می باشد ,می توانید از ورزش‌های زمستانی این شهر استفاده کنید.

پارک ملی سوچی

پارکی با مناظر بسیار دیدنی که ابشارها، دره ها و غارهای متفاوتی در این پارک ملی بوجود آورده اند که مکانی برای جذب توریست و گردشگر در سوچی شده است.علاوه ابشار ها و غارها در این پارک موزه طبیعت نیز برای علاقه مندان به گل و گیاه و جانوران وجود دارد.

مطالب مرتبط