هتل ویلای آرس رم

هتل چهار ستاره Ars رم یکی از هتل های خوب رم می باشد.هتل آرس در منطقه Monte Sacro می باشد که در نزدیکی هتل مراکز خرید قرار گرفته است .

هتل آرس رم که در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قرار دارد و مهمانان می توانند به راحتی و قیمت مناسب به مکان های دلخواه و دیدنی شهر بروند,فاصله ایستگاه قطار از ایستگاه اتوبوس  خط سریع السیر ۹۰ شده که حدود ۲۰ دقیقه زمان میبرد.

هتل آرس رم ایتالیا اتاق های تمییز و شیک دارد که نو ساز می باشد و صبجانه در اتاق پذیرایی می شود. امکانات رفاهی مجهزی دارا می باشد ,اتاق های بزرگ هتل رنگ آمیزی سبز شده است ,سبز کم رنگ که برای مهمانان آرامش بخش می باشد و برای استراحت آنها عالی می باشد.

اگر مهمانان هتل قصد رفتن به مرکز شهر و نقاط دیگر شهر دارند علاوه بر وجود ایستگاه اتوبوس در نزدیکی هتل,ارائه خدمات توسط سرویس منظم نقلیه هتل (البته با هماهنگی ) به مکان دلخواه خود بروند.

خدمات دیگر هتل که عمومی می باشد برای مهمانان :ورزشگاه و همچنین سالن استراحت ایوان دار و مشرف به محیط آرام می باشد می توان استفاده کرد.

یکی دیگر از نکات خوب پذیرش شبانه روزی می باشد و موقیعت مکانی این هتل می باشد که در نزدیکی چند پارک برای تفریح قرار دارد که عمومی می باشد و شما می توانید به راحتی در پارک تفریجی و یا گردش کنید.

 

مطالب مرتبط