هتل پوریا رشت

یکی از هتل های چهارستاره خوب رشت,هتل پوریا رشت می باشد.این هتل چهار ستاره در رشت مزیای خوبی دارد از جمله فاصله کم هتل تا دریا، مراکز خرید و منطقه آزاد می باشد.

هتل پوریا رشت در سال ۱۳۸۰ افتتاح شده است که ساختمانی پنج طبقه با ۸۰ واحد اقامتی اماده پذیرایی از مهنانان می باشد.واحد های اقامتی این هتل در سه طبقه اول می باشد,که طبقه چهارم و پنجم هتل جهت برگزاری همایش ها و مجالس عروسی، با امکانات پیشرفته قابل رزرو می باشد.

فاصله هتل پوریا تا رشت تقریبا ۳۳ کیلومتر و همچنین ۲۲ کیلومتر از بندر انزلی ، بعد از منطقه آزاد واقع شده است.این هتل هزینه برای اقامت کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای ۵ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

نکاتی دیگر برای پذیرش و رزرو هتل که باید رعایت کنید,این می باشد که پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر و همچنین برای می توانید صیغه نامه معتبر با مهر برجسته هم قابل قبول می باشد.

امکانات هتل پوریا رشت

امکاناتی از جمله:پاركينگ,آسانسور,نمازخانه,صندوق امانات,سالن صبحانه خوری,سالن چند منظوره,سالن بيليارد,ویلچر,اينترنت در لابی (رایگان),روم سرويس

رستوران و کافی شاپ های هتل پوریا رشت

سالن صبحانه خوری هتل پوریا واقع در لابی، طبقه همکف با ظرفیت ۷۰ نفر آماده پذیرایی از مهمانان در ساعات کاری: ۸:۳۰ الی ۱۰:۰۰ می باشد.

مطالب مرتبط