پارک های جزیره قشم

 

اگر می خواهید به جزیره زیبای قشم سفری داشته باشید این مقاله را بخوانید,ما در این مقاله پارک های جزیره قشم را برای شما معرفی میکنیم.پارک های بسیار زیبای قشم که در سفر به این جزیره می توانید همراه با خانواده در این پارک ها و تفریحات دریایی که در پارک ها وجود دارد استفاده کنید.

 

پارک ساحلی قشم

از جمله پارک های بسیار زیبای قشم می توان پارک ساحلی قشم که به سینما دریا معروف نام برد.این پارک زیبا از مکان های تفریحی و از جاذبه های توریستی جزیره قشم هم به شمار می رود که در ایام تعیطلات بسیار شلوغ و با صفا می باشد. در این پارک چشم اندازهای زیبا آن مثال زدنی می باشد.

ورودی این پارک یک مجسمه شیر وجود دارد که همیشه در ذهن می ماند ,از جمله تفریحات در این پارک دوچرخه سواری و ورزش و همچنین فضای سبز این پارک بسیار زیبا و متفاوت می باشد به این صورت که کاکتوس های متفاوتی که با شکل های مختلف در فضای سبز پارک و صدف هایی رنگی در ساحل بسیار زیبا و مکانی دلنشین را بوجود اورده اند.

وجود رستوران و کافی شاپ با انواع غذاها و نوشیدنی ها و همچنین تفریحات بازی برای کودکان از دیگر امکانات رفاهی و تفریحی در این پارک زیبای قشم می باشد.

ادرس پارک ساحلی قشم:انتهای بلوار امام قلی خان

 

 

 

پارک زیتون قشم

در دل جزیره قشم پارک زیتون واقع شده است که از جمله پارک های معروف این جزیره می باشد.نمای ساحلی بسیار زیبای این پارک اصلی ترین پارامتر جذب گردشگر و سایر افراد می باشد که با وجود طراحی منظم و آلاچیق‌های گوشه و کنار پارک می توانید ساعت خوب و بی نظیری با ارامش سپری کنید.

در پارک زیتون قشم می توانید چادر بزنید و شب را کنار ساحل با صدای آرام بخش دریا و همچنین نسیم صبگاهی تجربه متفاوت داشته باشید.امکانات ورزشی پارک زیتون از جمله زمین فوتسال، بسکتبال، والیبال ساحلی، اسکیت و دوچرخه سواری و همچنین رستوران خوب این پارک که لذیذترین غذاهای محلی و دریایی و همچنین وجود کافی شاپ و قهوه خانه که می توانید انواع نوشیدنی ها را سفارش بدهید .

از جمله سرگرمی های دیگر این پارک می توان موسیقی محلی که در پارک اجرا می شود را نام برد.

آدرس پارک زیتون قشم: هرمزگان- قشم- خیابان دریا- مقابل تقاطع بلوار چارباغ و خیابان دریا خیابان زیتون

 

 

 

 

ژئو پارک قشم

از جمله پارک های خاص استان هرمزگان و جزیره زیبای قشم می توان ژئو پارک قشم را معرفی کرد.این پارک جزیره قشم در نزدیکی روستای طبل، سلخ، روستای کانی و گوری واقع شده است که مجموعه شگفتی‌آور با محدوده طولی و ساحلی چشم‌نوازش، زیبایی‌ که دارد در جزیره زیبای قشم به یکی از پارک های خاص تبدیل شده است.

 

 

 

مطالب مرتبط