تنگه چاهکوه قشم

یکی از مکان های دیدنی بسیار زیبا و بکر جزیره زیبا قشم تنگه چاهکوه است.تنگه چاهکوه از عجایب هفت گانه قشم می باشد که مقصدی برای گردشگران و تور قشم می باشد.

شما با سفر به جزیره زیبا قشم می توانید در تایم ۲ ساعتی به این جاذبه دیدنی قشم بروید و از صخره ها و تندیس هایی که به صورت طبیعی و بر اثر گذر زمان شکل گرفته اند دیدن کنید و علاوه بر دیدن آنها از عکاسی لذت ببرید.

شما در تنگه چاهکوه زیباترین تصاویر طبیعت ایران را مشاهده می کنید که به عمق ۱۰۰ متر که دنیای جدیدی را برای تان رقم می زند و گویی شما را به سرزمینی دیگر فرا می خواند.

ما در این مقاله تصاویری از زیبایی های تنگه چاهکوه برای شما گرداوری کرده ایم,امیدواریم نظر شما را برای دیدن این مکان در قشم جلب کرده باشیم.

تنگه چاهکوه قشم

حال با دیدن تصاویر این عجایب در قشم اگر قصد رفتن دارید باید به این آدرس در قشم بروید تا به تنگه چاهکوه برسید.

آدرس: قشم، بخش غربی ساحل شمالی جزیره قشم، جنب روستای چاهوی شرقی

راه دسترسی: برای رسیدن به این پدیده طبیعی از میدان درگهان قشم، وارد جاده غربی شوید. بعد از طی ۲۰ کیلومتر به یک دو راهی موسوم به دو راهی دیرستان می‌رسید که باید راه مستقیم را انتخاب کنید. بعد از ۱۱ کیلومتر و رسیدن به یک میدان باید وارد اولین جاده سمت راست شوید. پس از ۳۹ کیلومتر قبل از آنکه به روستای چاهوی شرقی برسید، وارد راه سمت چپ شوید. بعد از حدود ۷/۱ کیلومتر تنگه چاهکوه را خواهید دید.

راه دسترسی به تنگه چاهکوه کاملا آسفالت شده و تنها دو کیلومتر پایانی آن خاکی است اما عبور و مرور در آن به راحتی صورت می گیرد.

مطالب مرتبط