پارک کروکودیل قشم

جزیره زیبای قشم یکی از پرطرفدارترین مقصدی هایی می باشد که مسافرین و توریست ها برای سفر انتخاب می کنند.حال ما در این مقاله از گردشگری قصد داریم یکی از مکان های بسیار متفاوت دیدنی قشم و حتی خاورمیانه در جزیره قشم برای شما معرفی کنیم.پارک کروکودیل قشم تنها مرکز تکثیر و پرورش کروکودیل به صورت مصنوعی در خاورمیانه می باشد که بسیار هیجان انگیز و متفاوت می باشد.

شما می توانید در سفر به قشم به این پارک هم سری بزنید و از زیبایی های منحصرفرد پارک استفاده کنید. این پارک دیدنی قشم در حال حاظر بیش از ۱۰۰ کروکودیل را نگهداری می کند که فضای متفاوتی نسبت به سایر مکان های دیدنی قشم دارد که باید از نزدیک رفت و مشاهده کرد.

شما در این پارک علاوه و بازدید از کروکودیل ها می توانید از پرندگان و پستانداران دیگر هم بازدید کنید و عکس یادگاری و زیبا را با کروکودیل ثبت کنید.پارک کروکودیل نوپک یکی از مکان های گردشگری و دیدنی متفاوت در قشم می باشد که در سال ۱۳۸۹ استارت این پارک زده شده است.

شما در این مکان دیدنی قشم علاوه و بر دیدن کروکودیل های متفاوت می توانید بازدید علمی هم از زندگی آنها داشته باشید.این بازدید برای شما بسیار متفاوت می باشد که اطلاعاتی در خصوص کروکودیل ها توسط راهنمایان و مشاورها و همچنین با خواندن بنرهایی که در پارک نصب شده است ,بتوانید اطلاعاتی در مورد آنها بدست بیاورید.

از دیگر تفریحات و سرگرمی در این پارک می توان ماهگیری را برای شما مثال زد.در این پارک حوضچه بزرگ آبزیان دریایی طراحی شده است که علاقه مندان به ماهیگیری می توانند ماهی صید کنند و ساعتی متفاوتی در این پارک داشته باشند.

وجود کافی شاپ با فضای بسیار نشین در این پارک زیبای قشم هم خود یکی از مزیت بسیار خوب این مکان دیدنی قشم می باشد.

بلیط پارک کروکودیل قشم ۹۰۰۰ هزار می باشد .

ادرس:جزیره قشم، کیلومتر ۷ بزرگراه قشم – درگهان

زمان بازدید: همه روزه ۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰


مطالب مرتبط