هتل سورینت صدف قشم

هتل سورینت صدف قشم یکی از هتل های گروه هتل های سورینت که وابسته به هلدینگ توسعه ی قشم است ، می باشد. این هتل بر اساس آخرین استانداردهای روز جهانی ساخته شده است. لابی هتل سورینت دکوراسیونی هماهنگ و زیبا، آسانسور پانورما دارد  و با طراحی پله های نورانی که گرداگرد آن پیچیده است و همچنین چیدمان سنگ کف با نقش معماری ایرانی که بطور موازی در سقف نیز تکرار شده است، محیطی بی نظیر را برای میهمانان و مسافران فراهم کرده است.

هتل سورینت صدف قشم ، دارای ۵۵ اتاق است که این اتاق ها دارای روم سرویس، بوفه صبحانه (سرد و گرم) ، بوفه نهار (ایرانی، فرنگی و سالاد بار) ، سرویس عصرانه (میوه) ، سرویس چای و قهوه، اینترنت بی‌سیم پرسرعت، صندوق امانات (Safe Box)، مینی‌بار و تشریفات فرودگاهی می باشند.

از دیگر سرویس های معمول در این هتل می توان به خدمات ویژه خانه‌داری و لاندری اشاره کرد. همچنین سرویس کافی‌ لانژ به صورت ۲۴ ساعته در اختیار میهمانان هتل، سایر مسافران و شهروندان قرار دارد.

امکانات پذیرایی هتل صدف سورینت قشم عبارتست از:

رستوران دلفین : این رستوران در طبقه ی زیرین هتل قرار گرفته است که ۱۲۰ نفر ظرفیت دارد و انواع غذاهای متنوع ایرانی را ارائه می دهد.

کافه مروارید : کافه مرواید در لابی هتل سورینت صدف قرار دارد . در این کافه انواع چای، قهوه و نوشیدنی های متنوع سرو می گردد.

هتل سورینت صدف از نظر جغرافیایی در یکی از بهترین نقاط جزیره کیش قرار دارد. به طوری که فاصله ی هتل صدف سورینت قشم تا اماکن دیدنی عبارتست از :

فرودگاه (با تاکسی ۷ دقیقه)

بازار مروارید (پیاده ۵ دقیقه)

مجموعه ورزشی اسپرت کلاب (پیاده ۵ دقیقه)

کارتینگ (پیاده ۵ دقیقه)

فروشگاه مرکز تجاری و زیتون و پانیذ (با تاکسی ۳ دقیقه)

فروشگاه پردیس ۱ و ۲  (با تاکسی ۵ دقیقه)

بازار مریم و ونوس (با تاکسی ۵ دقیقه)

اسکله تفریحی (با تاکسی ۳ دقیقه)

ساحل مرجان (با تاکسی ۸ دقیقه)

مطالب مرتبط