هتل ارم قشم

در حال حاظر یکی از هتل های نو ساز و چهار ستاره لوکس قشم,می توان هتل ارم این جزیره معرفی کرد.هتل ارم قشم در  بلوار آزادگان، روبروی شیلات واقع شده است که باچشم اندازه زیبا روبه دریا آماده پذیرایی و میزبانی از مهمانان جزیره زیبای قشم می باشد.

هتل ارم قشم دارای ۱۰۰ اتاق می باشد که هر یک از اتاق ها دارای درجه بندی و ویو خاصی می باشند,بعضی از اتاق های این هتل ویو به دریا دارند و کلاس بندی اتاق ها به این صورت می باشد که دابل ، توین ، تریپل ، دوبلکس و سوئیت که اتاق های کلاس B و C در لابی ۱ و ۲ واقع شده است.

امکانات رفاهی و خدمات دیگر هتل چهار ستاره ارم قشم هم بسیار خوب و مثال زدنی می باشد از جمله ستوران، اینترنت، پارکینگ، ماساژ، پذیرش ۲۴ ساعته و سالن بیلیارد و همچنین تا فرودگاه قشم حدود ۴۰ دقیقه فاصله دارد.

اگر با ماشین شخصی هم به جزیره قشم سفر کرده اید و قصد اقامت در هتل ارم دارید ,می توانید ماشین را در پارکینگ این هتل ببرید که پارکینگ اختصاصی واقع در فضای اختصاصی هتل ارم مجهز به سایه بان می باشد.

 

هتل بسیار خوب ارم قشم دارای رستوران با ویو دریا با سرو انواع غذاهای دریایی، فرنگی و ایرانی در وعده های صبحانه، ناهار و شام اماده پذیرایی از مهمانان می باشد و دیگر خدمات این هتل قشم کافی شاپ لاکچری با انواع دسر سرد و گرم است.

 

مطالب مرتبط