اقامتگاه بوم گردی آفتاب چاهکوه قشم

اگر قصد اقامتی دلنشین و به دور از زندگی ماشینی دارید می توانید در سفر به قشم اقامتگاه بوم گردی آفتاب چاهکوه در این جزیره برای اقامت انتخاب کنید.این اقامتگاه بوم گردی در روستای چاهو شرقی واقع شده است که تا مرکز جزیره قشم حدود ۹۱ کیلومتر فاصله دارد.

قابل توجه افرادی که قصد دارند به جزیره زیبای قشم سفر کنند و به دنبال یک اقامتگاه ساده و سنتی هستند می توانند این اقامتگاه بوم گردی را رزرو کنند.اقامتگاه بوم گردی آفتاب چاهکوه قشم دارای ۵ باب اتاق می باشد.اتاق های اقامتگاه بوم گردی بصورت سنتی می باشند .در این اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام در بیرون از محوطه اتاق ها و به صورت عمومی می باشد.

اشپزخانه و یخچال هم در محوطه جداگانه از اتاق بصورت عمومی برای ۵ اتاق تعبیه شده است و کاملا شرایط در این اقامتگاه بصورت سنتی و همچنین معماری این اقامتگاه بسیار به سبک سنتی می باشد.

یکی از مزیت های این اقامتگاه بوم گردی در چاهکوه این است که فاصله زیادی تا ساحل ندارد و به راحتی دسترسی به ساحل زیبای جزیره قشم دارید,همچنین از جاذبه های گردشگری نظیر تنگه چاهکوه با فاصله ۵ کیلومتر و جنگل حرا با فاصله ۴۵ کیلومتر تا این اقامتگاه فاصله دارید.

در محوطه اقامتگاه اینترنت برای مهمانان فراهم شده است و پارکینگ هتل با ظرفیت محدود و غیر مسقف واقع در محوطه اقامتگاه است.رستوران این اقامتگاه بوم گردی قشم اماده پذیرایی از مهمانان با انواع غذاها می باشد ,اما بر اساس سفارش و با هماهنگی از یک وعده قبل، آماده می شود.

مطالب مرتبط