هتل بوتیک ایرمان قشم

یکی از هتل های نو ساز قشم هتل بوتیک ایرمان می باشد که واقع در نخل زرین، خیابان پژوهش، نبش خیابان پیام ساختمانی بسیار شیک با دکوراسیون جدید و مدرن در ۵ طبقه اماده پذیرایی از مهمانان و مسافران گرامی که به جزیره زیبای قشم سفر می کنند می باشد.

شاید برای شما سوال باشد که چرا به اسم این هتل بوتیک اضافه شده است,بدانید به هتل هایی که کوچکند و تعداد اتاق‌های آنها از ۱۰۰ تا کمتر می باشد و خدماتی که به مسافران ارائه می‌شود، مخصوص همان هتل است به اسم اول هتل آنها می توان بوتیک اضافه کرد.

هتل بوتیک ایرمان قشم دارای ۳۸ اتاق می باشد که اتاق های این هتل مجهز به اینترنت بصورت وای فای (رایگان) در اتاق,کمد دیواری ,یخچال , تلویزیون , صندوق امانات , سشوار , چای ساز و …

موقعیت مکانی هتل ایرمان قشم تقریبا خوب می باشد که حد فاصله این هتل تا دریا ۱۰ دقیقه راه است و همچنین فاصله هتل تا بازار های قشم از جمله بازار سیتی سنتر یک و دو، ستاره، پردیس و فردوسی تقریبا ۴ دقیقه راه است.

هتل بوتیک ایرمان قشم دارای پارکینگ بصورت رایگان با ظرفیت محدود می باشد که می توانید یک سفر خوب با اقامت بسیار لذت بخش در این هتل داشته باشید.

اگر در این هتل اقامت داشته اید نقطعه قوت و ظعف هتل را با دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط