هتل کوالیتی پاریس

شهر پاریس شهری بسیار زیبا و هنری و درعین حال گران است. با وجود داشتن اماکن گردشگری و تفریحی بسیار درپاریس بازدید از تمامی آن ها برای گردشگران به دلیل گران بودن اقامت در هتل های آن مقدور نیست . هتل پرنس اوژن ،هتل بین قاره ای و هتل کوالیتی و هتل دس دوکس یلس از جمله هتل های شیک و ارزا ن قیمت این شهر دیدنی هستند، که درعین نزدیکی به مهم ترین جاذبه های پاریس از امکانات مجهزی نیز برخوردار است .فاصله این هتل ۴ ستاره تا فرود گاه ۵ کیلومتر می باشد.

هتل کوالیتی اورلئانز از هتل های ارزان شهر پاریس است  که مسافران می توانند با قیمتی کمتر از شبی ۱۰۰ دلار اتاق در آن رزرو کنند، این هتل در امتداد رود «سن» قرار گرفته و چند جاذبه گردشگری مهم شهر نیز در نزدیکی آن قرار دارند. ازجمله امکانات که مسافران می توانند با پرداخت هزینه ای کمتر از ۱۰۰ یورو از آنها بهره ببرند می توان به دسترسی به اینترنت وایرلس، سیستم تهیه هوای مطبوع، تلویزیون های ما هواره ای، تلفن و تجهیزات خانگی اشاره کرد. دیگر امکانات این هتل مرکز درمانی و اتاق های ملاقات آن است.

 

ازجمله مزایای ویژه و برتر هتل کوالیتی ، جو و فضای بسیار آرامش بخش آن است که به ندرت می توان در دیگر هتل های پاریسی یافت. از سوی دیگر تمام اتاق های این هتل از امکانات و تجهیزات رفاهی مناسبی همچون حمام، دوش، و… برخوردار بوده و می توان آن را یکی از بهترین هتل های ارزان در پاریس برشمرد.همچنین از امکانات تفریحی ورزشی این هتل می توان سونا ،جکوزی و ورزش های آبی را نام برد.

مطالب مرتبط