هتل پارک اند سوئیتز پرستیگ گراند بیبلیتک پاریس

 هتل پارک اند سوئیتز پرستیگ گراند بیبلیتک از موقعیت جغرافیایی عالی جهت دسترسی به اماکن توریستی پاریس برخوردار است این هتل ۴ ستاره ۲۰۰ متر از مترو estabelecimento فاصله دارد.

هتل پارک اند سوئیتز پرستیگ گراند بیبلیتک از ۱۱۳ اتاق استاندارد ، خانوادگی ، سوئیت ، اتاق پاک و بدون سیگار و اتاق های ضد صدا تشکیل شده است . اتاق های زیبا و لوکس هتل پارک اند سوئیتز پرستیگ از چیدمان و طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد . مبلمانی راحت ، نور کافی و پنچره هایی رو به مناظر شهر از ویژگی های این اتاق های مدرن است . اما امکانات ویژه ای که در اتاق ها به گردشگران عرضه می شود شامل : حمام لوکس مجهز به وان ، سشوار ، سیستم برودتی و گرمایش عالی ، روزنامه ، گاوصندوق ، ، تلویزیون ال سی دی ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع می باشد. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.

این هتل مجلل اقامت لوکسی را همراه با امکانات با کیفیت به میهمانان خود ارائه می کند. برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.از دیگر خدمات هتل پارک اند سوئیتز پرستیگ گراند بیبلیتک می توان به خشکشویی ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، اتاق و امکانات برای معلولین اشاره کرد.

مطالب مرتبط