هتل فرانکلین روزولت پاریس

هتل ۴ ستاره فرانكلين روزولت در قلب مثلث طلايي پاريس واقع شده است. اين هتل هم براي كساني كه براي تفريح به فرانسه سفر كرده اند ايده آل است ، هم براي كساني كه براي تجارت به پاريس آمده اند. تنها با چند دقيقه پياده روي مي توانيد به معروف ترين مكان هاي ديدني پاريس ، فروشگاه ها ، رستوران ها و كافه ها برويد.
موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است.کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.اين هتل داراي ۴۸ اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. در هر زمان كه بخواهيد خدمات نظافت اتاق انجام مي شود.به صورت روزانه خبر نامه ها در اختيار مسافران قرار خواهد گرفت. از اقامت در بهترين هتل های فرانسه لذت ببريد.

پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، آسانسور ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تریا ، اتاقهای ضد صدا ، گرمایش از جمله امکاناتی است که این هتل به میهمانانش ارائه می دهد.
در رستوران این هتل مجلل انواع غذاها و نوشیدنی های  دلچسب سرو می شود ،اگر قصد سفر به فرانسه را دارید حتما سری به این هتل زیبا ومجلل بزنید.هتل های معروف دیگری نیز هستند که عبارتند از: هتل لی بار گاندی ، هتل کوالیتی و هتل بین قاره ای پاریس که دیدن از آنها خالی از لطف نیست.

مطالب مرتبط