هتل بین قاره ای پاریس

پاریس با لقب شهر نور و پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان‌های ناحیه ایل- دو- فرانس شناخته می شود و مکان برخی از بهترین و لوکس ترین هتل ها  می باشد.از هتل های معروف و زیبای شهر پاریس می توان به هتل بین قاره ای ، هتل لی بارگاندی و هتل کوالیتی را نام برد.

هتل بین قاره ای پاریس اگرچه فضای محدود و کوچکی دارد اما در عین حال بسیار مدرن و پاکیزه بوده و همخوانی کاملی نیز با قیمت ها و هزینه های دریافتی خود دارد.کوچک بودن این هتل خللی در محیط آرام و فضای آسایش بخش آن وارد نکرده است. اتاق های «هتل بین قاره ای» پاریس از دیوارهای آکوستیک برخوردار بوده و هر اتاق نیز دارای حمام، تهویه هوای مطبوع، تجهیزات گرمایشی، تلفن، تلویزیون ماهواره ای، دستگاه های قهوه و چای ساز و دیگر امکانات برخوردار است. فاصله هتل با مرکز شهر نیز کمتر از ۱۰ دقیقه است. کارکنان این هتل علاوه بر آنکه با رویی گشاده از میهمانان خود پذیرایی می کنند توانایی بالایی در صحبت به زبان انگلیسی داشته و مسافران بدون هیچ گونه اضطرابی قادر به برقراری ارتباط با آنها خواهند بود.این هتل ۳ ستاره فاصله چندانی با فرودگاه ندارد.

 


امکانات خانه داری ،لباس شویی،خشک شویی،فکس وکپی، پذیرش وترخیص اختصاصی مهمان ، خدمات و تخت برای کودک و نوزاد، حمام بخار ،سونا و ماساژ از جمله خدماتی می باشند  که این هتل بسیار شیک به گردشگران ومهمانان ارائه می کند.

این هتل با مناطق دیدنی و گردشگری زیبای پاریس فاصله چندانی ندارد که با در اختیار گذاشتن سرویس های گشت وگذار شهری وغیره شهری به گردشگران و علاقه مندان موجب شادی ولذت آنها می شود.

مطالب مرتبط