هتل آپلو اوپرا پاریس

 

شهر پاریس اگرچه از جاذبه های فراوان برخوردار است اما تماشای بیشتر آنها برای گردشگران مقدور نیست و علت اصلی آن به غیر از گران بودن بلیت ورود به اماکن تفریحی، هتل های گران قیمت موجود در این شهر است .اما آنچه در ادامه می خوانید فهرستی از اسامی و ویژگی های چند هتل ارزان قیمت ولی در عین حال مجهزی است که در نزدیکی معروف ترین جاذبه های شهر پاریس قرار داشته و با کمترین مبلغ، امکانات کاملی را در اختیار مسافران قرار می دهند تا اگر وارد این شهر زیبا شدید و و مایل بودند در کافه های گرم و راحتش قهوه فرانسوی بنوشید، خیالتان از بابت محل اقامت راحت باشد.هتل آپلو اوپرا ، هتل فرانکلین روزولت و هتل دس دوکس یلس از جمله هتل های ارزان قیمت و شیک فرانسه می باشد.

هتل سه ستاره آپلو اوپرا داراي ۲۹ اتاق مي باشد، ترانسفر فرودگاهی از جمله خدمات خاص این هتل برای میهمانانش می باشد . مسافرین این هتل می توانند از مرکز تجاری کاملا مدرن مجموعه استفاده کنند . این هتل به شما صندوق اماناتی را پیشنهاد می دهد که در همه جا نمی توانید آن را بیابید . پیشخدمت های دوره دیده‌ای که در هر ساعت از شبانه روز آماده سرویس دهی به شما می باشند . دسترسی به اینترنت بیسیم در محدودهای عمومی این هتل به گونه ‌ای تعبیه شده است که می توانید از آن بخوبی استفاده نمایید.

 

ازجمله خدمات دیگری که این هتل ارائه می دهند عبارتند از: مطبوعات ، کافی شاپ، رستوران مدرن ، خدمات شاتل ، انتقال فرودگاه ، ماشین خود کاری که با انداختن پول در آن جنس مورد نیازازآن خارج می شود . فاصله این هتل تا فرودگاه ۱۶ کیلومتر می باشد.

مطالب مرتبط