هتل کانتری این دهلی

اگر بخواهیم هتل های مناسب و خوب دهلی را برای شما معرفی کنیم,هتل پنج ستاره کانتری این دهلی می باشد,این هتل با دارا بودن امکانات رفاهی عالی و مناسب برای مهمانان توانسه جلب رضایت توریست ها و گردشگران را به خود جلب کند.

هتل کانتری این دارای ۲۱۶اتاق های مناسب و شیک می باشد که شما در اتاق و سوئیت های خود می توانید دسترسی به اینترنت داشته باشید , با سیستم وای فای به اینترنت دسترسی دارید .اتاق های این هتل داری تخت خواب و از نظر سرویس بهداشتی مناسب و تمییز و اتاق های مبله که شما بتوانید در اتاق استراحت کنید.

رستوران هتل country inn  هم داری غذای های مناسب می باشد که شما می توانید به راحتی برای خود غذا سفارش دهید ,وجود استخر رو باز در هتل و همچنین فروشگاه و صرافی در هتل هم از امکانات رفاهی این هتل هند می باشد که شما می توانید به آسایش کامل به سفر و گردشگری خود بپردازید.(بیشتر غذای های این هتل گیاهی میباشد).

هتل کانتری این دهلی تقریبا از فرودگاه گاندی ۲۰ کیلومتر فاصله دارد .و کمی دور می باشد از مرکز شهر اما در نزدیکی هتل فروشگاه های بزرگی وجود دارد که می تواند بیشتر نیاز های شما را بر طرف کند.

خدمات در هتل کانتری این ۲۴ ساعته می باشد که برای مهمانان هیچ دغدغه ای وجود نداشته باشد,کارکنان هتل و خدمه هم بسیار خون گرم و مهربان هستند که شما می توانید برای گردش و بازدید در شهر از آنها کمک بگیرید تا برای شما ماشین کرایه بگیرند.

 

مطالب مرتبط