دهکده ییلاقی شاندیز

یکی از جاهای دیدنی مشهد که طرفدار های بسیار زیادی دارد ,شاندیز می باشد.این منطقه ییلاقی در مشهد آب و هوای بسیار خوبی دارد که فاصله آن از شهر مقدس مشهد ۳۸ کیلومتر می باشد.دهکده ییلاقی شاندیز با داشتن آب و هوای بسیار عالی و همچنین رودخانه های متنوع، دره ها و درختان بلند چنار و پرندگان خوش صدایی که روی درختان وجود دارند را می توان مثال زد.

اگر قصد سفر به مشهد مقدس دارید حتما سری به دهکده ییلاقی شاندیز بزنید تا از این منطقه تقریحی در مشهد هم لذت کافی ببرید, با ما همراه باشید تا این دهکده را بیشتر برای شما معرفی کنیم.

از دیدنی های این دهکده در شاندیز مشهد ابتدا باید اب و هوای بسیار خوب آن را بیان کنیم که در فصل تابستان هم آب و هوا خنکی دارد که می توان یک روز بسیار خوب را در آنجا سپری کنید.چشم انداز های بسیار زیبا و رودخانه هایی که در این منطقه جاری هستند خود یک تفریح گاه بسیار عالی برای خانواده ها بوجود اورده اند.

اگر قصد اسکی سواری و این قبایل تفریحات دارید می توانید از شاندیز حدود ۲۰ کیلومتر دیگر به سمت غرب مشهد بروید تا به پیست اسکی هم برسید .

اما جاذبه های دهکده ییلاقی شاندیز فراوان می باشد که شما می توانید از انها لذت کافی ببرید.رستوران ها و پارک بزرگ پردیس از جمله مکان های معروف این منطقه می باشند.شما می توانید انواع غذاهای سنتی و ناب را در رستوران های بسیار معروف شاندیز میل کنید,شما می توانید غذای خود را در بهترین مکان ها با چشم انداز و کنار رودخانه ها میل کنید که بسیار زیبا می باشد.

غذای بسیار معروف شاندیز هم شیشلیک می باشد که می توانید آن را تست کنید و مزه بسیار خوب آن را تجربه کنید .

از مکان های دیدنی و جاذبه های دیگر گردشگری شاندیز می توان تفرجگاه چهل باز ,مجموعه ورزشی ثامن الائمه , شهر رویایی پدیده شاندیز و بازار صنایع دستی شاندیز معرفی کرد.

مطالب مرتبط