ییلاق جاغرق مشهد

در این مقاله از بخش ایرانگردی قصد داریم روستای توریستی مشهد مقدس برای شما معرفی کنیم.ییلاقی جاغرق مشهد در سال های اخیر مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است که تور های مشهد هم با استقبال گردشگران به این منطقه خوش آب و هوا که دارای چشم اندازهایی فوق العاده و طبیعتی زیبا می باشد را در لیست دیدنی های مشهد قرار داده اند.

مشهد مقدس شهر زیارتی و دارای مکان های بسیار زیاد تفریحی و همچنین مراکز خرید می باشد که اکثر ما ها در سفر به مشهد به این مراکز و زیارت اقا امام رضا (ع) می رویم.اگر می خواهید در سفر خود به مشهد یک نیم روز عالی در طبعیت داشته باشید ما برای شما ییلاق جاغرق معرفی میکنیم.

ییلاق جاغرق در ۲۱ کیلومتری مشهد قرار دارد که شما می توانید به طرقبه و سپس بعد از مسافتی ۷ کیلومتری به این روستای دیدنی برسید.زیبایی های خاص این روستا بر اساس باغات میوه ، ارتفاعات و دره های پوشیده از گیاه و چشم اندازهای زیبا می باشد که گردشگران زیادی به خود جذب کرده است.

در این روستا جاذبه های دیدنی هم وجود دارد از جمله درخت ۷۰۰ ساله چنار و قبرستان تاریخی جاغرق که مربوط به اواخر دوره تیموریان که در اثار ملی ایران هم ثبت شده است.در این روستا اقامتگاه و رستوران هم برای استراحت و میل کردن غذا وجود دارد.

اگر به این روستا در مشهد مقدس سفر کرده اید ,نظر خود را بصورت کامنت با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. بیتا گفت:

    من پارسال رفتم عالی بود و بسیار خوش اب و هوا