بهترین زمان برای تور مالدیو

 

سفر به مالدیو را می توانید با اقامت در هتل های لوکس و همچنین وجود چشم اندازه های بسیار زیبا با داشتن سواحل بسیار زیبای ماسه ای جزیره یک سفر رویایی را در بهترین زمان با تور داشته باشید.

بهترین زمان سفر به مالدیو بستگی به شرایط انتخابی شما دارد که در چه فصلی و چه شرایطی را می خواهید با تور در مالدیو سپری کنید.ما شرایط و آب و هوای فصل های مالدیو برای شما بیان می کنیم تا شما بتوانید بهترین زمان سفر به این بهشت گرمسیری را تجربه کنید.

 

اگر اطلاعات اندکی هم در مورد سفر به مالدیو داشته باشید می دانید که این منطقه گرمسیری را همیشه می توانید برای سفر انتخاب کنید.اگر می خواهید از نظر اب و هوا بهترین زمان برای تور مالدیو انتخاب کنید ,بدانید که فصل بارندگی در این منطقه تقریبا به دو بازه زمانی تقسیم می شود : از ماه جولای تا آگوست (۱۰ تیر تا ۱۰ شهریور) و تاریخ بعدی که تقریبا طولانی تر می باشد نوامبر تا مارچ (۱۰ آبان تا ۱۱ فروردین) می باشد.

نکته:بدانید در این بازه زمانی هر روز شاهد بارش بارانی نیستید ,بلکه در برخی از این روزها شاهد بارش های موسمی در مالدیو هستید.

 

 

اما فصل خشک و تابستان مالدیو بین دسامبر تا آپریل (۱۰ آذر تا ۱۰ اردیبهشت)  می باشد که دمایی ۳۰ تا ۳۳ درجه سانتی‌گراد است.

 

اما فصل زمستان مالدیو تقریبا برابر است با می تا نوامبر (۱۱ اردیبهشت تا ۹ آذر) که تقریبا میانگین دمایی ۲۵ درجه سانتی‌گراد دارد.

 

حال اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به مالدیو با تور را بیان کنیم در صورت شرایط اب و هوایی باید نتیجه بگیریم که ماه می تا نوامبر است.زیرا در این تاریخ بهترین قیمت‌های اقامتگاه‌ها و همچنین موج سواری را می توانید تجربه کنید.

 

 

بعد از شرایط آب و هوایی بهترین فصل ممکن برای سفر به مالدیو را از نظر شلوغ بودن جمعیت را باید بیان کنیم که ماه دسامبر تا آپریل توریست های زیادی را می توانید در مالدیو ببینید.به دلیل وجود گردشگرها در این تاریخ قیمت اجاره سوئیت ها و هتل ها بالا می رود .اگر می خواهید در ماه دسامبر الی آپریل به مالدیو بروید از چند ماه قبل برای خود بلیط رزرو کنید تا ارزان ترین نرخ ها را پیدا کنید.

 

اما در بازه زمانی ماه آپریل تا ژوئن (۱۲ فروردین تا ۹ تیر) اگر به مالدیو سفر کنید ,می توانید به دیدن مسابقات O’Neill Deep Blue Open WQS بروید .در این مکان موج سواران حرفه ای از تمام دنیا برای رقابت حضور دارند .

 

 

بعضی از افراد هم برای بازه های زمانی دیگر از جمله کلاس های اموزشی غواصی به مالدیو سفر کنند باید در بازه زمانی می تا نوامبر به مالدیو سفر کنند.

اگر می خواهید برای تفریح خاص در مالدیو از جمله ویندسرفینگ و کایت‌سواری و همچنین کلاس های آموزشی بروید هم باید فصل بادهای موسمی را انتخاب کنند.

 

ارزان ترین زمان سفر به مالدیو که می توانید تور ارزان مالدیو را انتخاب کنید بازه زمانی می تا جولای (۱۱ اردیبهشت تا ۹ مرداد) می باشد که هزینه اقامت هتل ها پایین می باشد.

 

مطالب مرتبط